جوابیه به درج یک خبر…..

جوابیه به درج یک خبر…..

کشتارگاه مرغ شاهین پر با ارسال جوابیه ای نسبت به انتشار خبر ده نگی شار واکنش نشان که عینا در کانال درج می گردد

باسلام و احترام

درخصوص انتشار خبری در پایگاه خبری ده نگی شار مبنی بر نقص در مرغهای خریداری شده و نداشتن بال به عرض مخاطبین عزیز میرساند:

کشتارگاه صنعتی مرغ شاهین پر غرب با۱۹ سال فعالیت مستمر به طور متوسط روزانه ۲۰ تُن مرغ کشتار می‌شود که۹۰ درصد به شهرهای اطراف صادر و ۱۰ درصد آن در شهرستان توزیع می‌شود.

با توجه به اینکه این کشتارگاه به سیستمهای روز مجهز و دخالت انسانی در بخش زیادی از بخشهای آن وجود ندارد، گاها موارد معدودی همچون کنده شدن بال مرغ رخ میدهد که این اتفاق نیز مربوط به انتقال یا حین بارگیری مرغ از مرغداریها به کشتارگاه و شکسته شدن بال یا پای مرغ است که حین پَرکنی موجب جدا شدن بال از بدن مرغ میشود.

همچنین در برخی موارد سهوا و توسط نیروی انسانی بدون توجه به وضعیت مرغ ، لاشه مرغ های معیوب به بخش بسته بندی انتقال می یابد که می بایستی این امر بیش از پیش توسط مجموعه کنترل گردد.

کشتارگاه شاهین غرب در خصوص انتشار خبر فوق توسط رسانه ده نگی شار اعلام میدارد هیچگونه سونیتی در توزیع مرغ ناقص وجود نداشته و این نقد را در راستای ارائه خدمت مطلوبتر به شهروندان مدنظر قرار خواهد داد و امیدواریم رسانه ده نگی شار نیز بدون سوءنیت و در راستای حل مشکل اقدام به انتشار خبر کرده باشد/مدیریت کشتارگاه شاهین پر غرب

ده نگی شار(۹۹/۰۵/۲۷)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی