جناب رییس تبلیغات زودهنگام ممنوع است

جناب رییس تبلیغات زودهنگام ممنوع است

 

امروز در اقدامی عجیب و شگفت انگیز رییس دانشگاه پیام نور واحد سقز که اتفاقاً عضو هیأت نظارت ششمین دوره انتخابات شورای شهر سقز می باشد در کانال تلگرام اخبار دانشگاه های سقز saqqezuni@ برای یکی از کاندیداتورهای شورای شهر سقز بصورت آنلاین وبیناری نگرش‌های آینده پژوهی علمی در ایران گذاشته بود.

در حقیقت رییس دانشگاهی که تا کنون هیچگونه فعالیت سیاسی و انتخاباتی نداشته اما یک شبه عضو هیات نظارت بر انتخابات می شود نباید بیشتر از این هم انتظار داشت که تبلیغات زودهنگام برای کاندیداتور های شرکت کننده ششمین دوره انتخابات شورای شهر سقز ممنوع می باشد . جالب اینجا است؛ هیات نظارت هنوز لیست تأیید شدگان را بصورت رسمی اعلام نکرده است. اما جناب رییس این چنین بی محابا بدون توجه به قوانین و مقررات حق الناس را فدای تبلیغات انتخاباتی دوستان خود می کند.

ماده ۶۰ تبصره ۲- اعضای هیأتهای نظارت بخش و شهرستان و استان و ناظرین در شعب ثبت نام و اخذ رأی باید در انجام وظایف خود بی طرفی کامل را رعایت نمایند . در صورت تخلف ، فرد متخلف توسط هیأت نظارت مافوق برکنار می شود و چنانچه اکثر اعضای هیأت نظارت بی طرفی کامل را رعایت نکنند هیأت متخلف توسط هیأت مرکزی نظارت منحل خواهد شد . حالا باید دید نظر هیأت نظارت استان کردستان نسبت به این موضوع چیست؟

 

آراس قربانی پور

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی