تقدیر اهالی محله سرچنار از شورای شهر و شهرداری سقز برای بتن ریزی کوچه های این محله

تقدیر اهالی محله سرچنار از شورای شهر و شهرداری سقز برای بتن ریزی کوچه های این محله/ بتن ریزی ۲۵ هزار متر مربع از کوچه های سطح شهر

جمعی از شهروندان محله سرچنار به نمایندگی از ساکنان محله از اقدامات شورای شهر و شهرداری سقز برای ساماندهی و بتن ریزی کوچه های این محله در راستای تسهیل در تردد و رفع مشکلات شهروندان تقدیر و تشکر نمودند.

این جمع همچنین به مشکلات مالی فرا روی شهرداری اشاره و گفتند: در این شرایط باید چنین اقداماتی در راستای عمران و توسعه شهری را به فال نیک گرفت و همکاری بین شهرداری و شهروندان دو طرفه باشد.

شهردار سقز ضمن تشکر از اهالی محله سرچنار به وضعیت نامناسب معابر سرچنار قبل از بتن ریزی اشاره و گفت: جهت تسهیل در دسترسی و خدمت رسانی بهینه به شهروندان ساماندهای و بتن ریزی کوچه های این محله انجام شد.
دکتر بابامیری افزود: با توجه به افزایش سرسام آور قیمت قیر در سالجاری، این نهاد برای بهسازی معابر بتن ریزی را با بهترین کیفیت را در چند جبهه کاری و با چندین اکیپ کاری در محله های سطح شهر از جمله: حاجی نعمتی، شهرک شهرداری، شریف آباد، قوخ و… در دستور کار قرار داد.
وی با بیان اینکه تااکنون بیش از ۲۵ هزار متر مربع بتن ریزی در سطح محلات انجام شده، اظهار امیدواری نمود: این اقدامات الگویی برای تشویق سایر محلات جهت بتن ریزی کوچه ها و رفع مشکلات شهروندان باشد و از این ظرفیت بتوان به بهترین شیوه بهره برد.

دکتر بابامیری آمادگی شهرداری سقز برای بتن ریزی کوچه ها را یادآور شد و از شهروندان سایر محلات درخواست نمود برای بتن ریزی کوچه های با مشارکت شهرداری اقدام نمایند.

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی