تجمع والدین دانش آموزان مقابل کارگاه تولیدی روپوش مدارس در شهرک دانشگاه

تجمع تعدادی از خانواده های دانش آموزان دختر در مقابل تولیدی مانتو و روپوش
از چند روز گذشته تعدادی از والدین دانش آموز دختر جهت دریافت روپوش فرزندان خود با مراجعه به یکی از تولیدی های طرف قرارداد آموزش و پرورش با نارضایتی از عدم تحویل روپوش مدارس جلو تولیدی تجمع کردند.
رئیس آموزش و پرورش شهرستان سقز ضمن حضور در محل و ارائه توضیحاتی به خانواده های حاضر در محل والدین را به حفظ آرامش دعوت کرد.
برومند در مصاحبه کوتاهی با خبرنگار ده نگی شار در محل اعلام کرد:
طی دستور وزارتخانه آموزش و پرورش مبنی بر حمایت از تولیدات داخلی و استفاده از اجناس مرغوب ، این طرح همانند سایر شهرهای استان و کشور در سقز نیز اجرا شد که طی قرارداد با چندین تولیدی سطح شهر تولیدکنندگان جهت آماده سازی روپوش ها در اول مهر به خانواده ها معرفی شدند.
متاسفانه این تولیدی به دلایلی تاکنون نتوانسته به تعهدات خود عمل و در برابر قراردادی که با آموزش و پرورش منعقد نموده است مسول و باید پاسخگو باشد.
حضور والدین در این محل باعث حضور عوامل انتظامی نیز شد که جهت آرامش خانواده ها، برومند رئیس آموزش و پرورش به خانواده ها اعلام کرد تا حل این مشکل و آماده شدن روپوش های دانش آموزان ممانعتی جهت پوشیدن لباس یا روپوش های سال گذشته را ندارند.
شایان ذکر است والدین بجز تاخیر در تحویل روپوش ها به قیمت های متفاوت و اجناس بی کیفیت ، به قیمتهای متفاوت و نبود رسید درقبال پول تحویلی به تولیدی نیز ناراضی بودند که برومند قول مساعد داد در سریع ترین زمان ممکن موضوع را بررسی و حل و فصل نماید.


قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی