تا پایان سال خط تولید سیگارت در دخانیات سقز راه اندازی می شو

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور: تا پایان سال خط تولید سیگارت در دخانیات سقز راه اندازی می شود

محمد جواد عسکری در بازدید از معاونت صنعتی دخانیات سقز اظهار کرد:تلاش برای راه اندازی دو خط دیگر تولید سیگارت در دخانیات سقز با تلاش سرمایه گذار بخش خصوصی نیز از دیگر برنامه های دخانیات است.
وی عنوان کرد:۴۶۸ هکتار توتون در سطح استان کردستان کشت می شود که برای افزایش اشتغال این میزان به ۷۰۰ هکتار افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به اینکه ۴ هزار توتون کار در استان کردستان مشغول کشت این محصول هستند بیان کرد: هم اکنون یک هزار و ۱۰۰ تُن توتون در استان کردستان این محصول خریداری می شود که این میزان به ۲ هزار و ۱۰۰ تُن افزایش خواهد یافت.
او در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ظرفیت های معدنی شهرستان سقز اظهار امیدواری کرد که صندوق بازنشستگی فولاد کشور در این حوزه نیز در این شهرستان سرمایه گذاری کند.
محسن بیگلری، رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان و  نماینده مردم شهرستان های سقز وبانه در مجلس شورای اسلامی هم اظهار امیدواری کرد که صندوق بازنشستگی فولاد کشور در حوزه معدن شهرستان سقز سرمایه گذاری کند.
وی گفت: رفع مشکل فولاد زاگرس قروه از دیگر برنامه های سفر مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور به استان کردستان است
کامیل کریمیان، فرماندار سقز هم خواستار تلاش مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور برای سرمایه گذاری در حوزه معدن شهرستان و تولید سیگارت در دخانیات سقز شد.
محمد رضا خاک کار، نائب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت دخانیات کشور هم اظهار کرد: در صورت آغاز به کار خط تولید در دخانیات سقز، روزانه ۸ هزار نخ سیگارت تولید می شود.وی عنوان کرد: صادرات سیگارت به کشور همسایه عراق از برنامه های اصلی دخانیات سقز خواهد بود

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *