برخورد قاطع اطلاعات با مفاسد اقتصادی و زمین خواری در استان کردستان

مدیرکل اطلاعات استان کردستان از برخورد این اداره کل با موانع سرمایه گذاری و مفاسد اقتصادی در این استان خبر داد و گفت: توسعه همه جانبه در کردستان یک اولویت های اصلی است.
ده نگي شار : مدیرکل اطلاعات استان کردستان در جلسه شورای اداری شهرستان سقز اظهار داشت: بنای تشکیلات اطلاعاتی در کشور بر پیشگیری در تمام حوزه هاست.

وی بیان کرد: در کردستان مساله زمین خواری و برخی مفاسد اقتصادی مطرح است و برخوردهایی در این زمینه شده است.

وی ادامه داد: در خصوص سرمایه گذاری باید مدیران موانع را رفع کنند و نظام و دولت تاکید دارند که حوزه سرمایه گذاری را افزایش دهند و اقدامات خوبی نیز در این راستا صورت گرفته است.

وی عنوان کرد: در راستای سرمایه گذاری، جلسات خوبی برگزار شده است و یکسری موانع اجرایی است که باید برطرف شود و بنای ما هم همین است که این موانع برطرف شود.

مدیرکل اطلاعات کردستان گفت: تشکیلات اطلاعاتی از مدیران حوزه هایی که سرمایه گذاری انجام می شود، می خواهد که نظارت و کنترل دقیقی بر زیرمجموعه خود اعمال کنند و توجه جدی به بیت المال و به تنظیم قراردادها داشته باشند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: محور دیگر سرویس های اطلاعاتی دشمن، ایجاد بی بندوباری در جامعه و بداخلاقی می باشد چرا که دشمن بر این باور است که تنها راه نفوذ و سست کردن فکر، اعتقاد، باورها، عرف و سنت های منطقه در جوانان از این طریق می باشد.

وی بیان کرد: در این راستا اخیرا در کنار مشروبات الکلی ، بسته های فرهنگی مبتذل، کتاب های مسیحیت و بهائیت نیز به داخل کشور گسیل داشته اند.

وی افزود: عربستان سعودی در این راستا با همکاری برخی تشکیلات منطقه ای و فرامنطقه ای تحرکاتی داشته است و جلساتی با گروهک ها برگزار نموده و به آنان اعلام کرده که تمام امکانات را در اختیارتان قرار می دهیم تا در ایران ناامنی ایجاد کرده و جاسوسی کنید.

مدیرکل اطلاعات استان کردستان افزود: امروز عربستان در کنار سرویس های اطلاعاتی آمریکا و اسراییل قرار گرفته و هدف آن ها ضربه زدن به امنیت جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وی به ماموریت های ذاتی این نهاد برای مقابله با فساد اقتصادی و حفاظت از بیت المال اشاره کرد و با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در ادارات مختلف، ادامه داد: غالب مدیران ما سالم، با انگیزه و کار کشته می باشند و وظیفه ما در این راستا صیانت و حفظ مدیران می باشد ولی در این میان گاهی مدیرانی پیدا می شود که اقدام به سوء استفاده از بیت المال می کنند که با آنها برخورد خواهد شد

مدیر کل اطلاعات استان کردستان گفت: به عنوان سیستم اطلاعاتی از مشکلات مردم در معیشت و وضع اقتصادی اطلاع داریم و خود را خدمتگزار و نوکر مردم می دانیم.

وی در خصوص ضرورت تامین امنیت مردم و کشور هم بیان کرد: امنیت، حاصل و از برکت خون همه شهدا به خصوص شهدای مظلومی همچون شیخ الاسلام و برهان عالی بوده که مظلومانه و در حالی که به تدریس اخلاق، امور مذهبی و خدمت به مردم مشغول بودند توسط گروه های تروریستی و تکفیری، تکفیر شده و خونشان ریخته می شود.

وی اظهار داشت: با وجود حجم وسیع توطئه های دشمنان، امروز کشورما و به ویزه استان کردستان از امنیت مثال زدنی برخوردار هستند.

وی ادامه داد:ت شکیلات ما نیز همچون رهبر و مقتدای خود، معتقد است که مردم ولی نعمت ما می باشند و امنیت تقاضا و نیاز استراتژیک همه مردم می باشد، حتی خانواده گروهک های ضد انقلاب در راستای ثبات امنیت با سیستم اطلاعاتی به صورت خودجوش ارتباط می گیرند./ روابط عمومي فرمانداري سقز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی