ابراز پشیمانی خَیّر سقزی از اقدام خود در ساخت مدرسه!!!

گلایه مندی شدید خَیّر مدرسه ساز از بی تفاوتی آموزش و پرورش شهرستان سقز در تکمیل مدرسه روستای خیدر /ابراز پشیمانی خَیّر سقزی از اقدام خود در ساخت مدرسه!!!

▪️ پس از گذشت ۳ سال از ساخت و افتتاح مدرسه ۳ کلاسه روستای خیدر توسط خَیّر سقزی و تهیه مصالح و خندق جهت دیوار کشی محوطه ، آموزش و پرورش سقز نتوانسته است دیوار چینی محوطه حیاط مدرسه را به پایان برساند.

▪️کریمی خَیّر سقزی در گفتگو با خبرنگار ده نگی شار ضمن گلایه شدید از مسئولین سقزی خصوصا مدیر آپ سقز ، از بی تفاوتی مدیران این شهرستان در تکمیل محوطه مدرسه روستای خیدر ابراز نارضایتی نمود و خواستار توجه دستگاه متولی به این پروژه بعد از ۳ سال شد.

▪️محمد رسول کریمی افزود : بعد از پیگیری‌های مکرر در طول ۳ سال گذشته در خصوص علت ناتمام ماندن دیوار محوطه مدرسه ، تاکنون به جوابی قانع کننده نرسیده و همتی از سوی آپ سقز برای اتمام آن متصور نیست.

▪️کریمی در پایان با اشاره به اینکه کم کاری و ضعف مدیریتی آپ سقز را از استان و کشور پیگیری خواهد کرد ، از اقدام خود در راستای مدرسه سازی در این شهر و برخوردهای سرد و سلیقه ای مدیران آموزش و پرورش سقز ابراز پشیمانی کرد.

✔️ده نگي شار(۱۴۰۰/۱۰/۲۳)

@dangishar

✔️پیج اینستاگرام

https://www.instagram.com/dangishar.ir/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی