افتخار آفرینی ووشو کاران سقزی در مسابقات قهرمان کشوری مازندران

مسابقات کمربند طلایی قهرمان  کشوری ووشو در استان مازندران شهرستان رامسر در روزهای ۱۸ و۱۹ اسفند ماه برگزار شد و ورزشکاران سقزی توانستند ۱۳ مدال رنگارنگ کسب نمایند.

در این مسابقات ۴۵۰ ورزشکار از سراسر کشور  در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان  به مدت ۲ روز با هم به رقابت پرداختند.
بر اساس این گزارش تیم شهرستان سقز به نمایندگی از استان کردستان در این رقابت ها  توانست با کسب ۱۳ مدال رنگارنگ در جایگاه دوم این رقابت ها قرار گیرد.
ورزشکاران سقزی در رده سنی نوجوانان سروش احمدی ونیما احسانیان  موفق به کسب مدال طلا شدند، سیروان خدامرادی در رده بزرگسالان، محمد عزیزیان  در رده نونهالان و متین عزیزیان در رده سنی نوجوانان موفق به کسب مدال نقره شدند و پوریا وکیلی، محمدپارسا ابراهیمی، کیان صالحی در رده سنی نونهالان، پارسا آلتونی، نیما شاه نسخه و آرمین ذوالقرنین در رده سنی نوجوانان و  شهرام کریمیان در رده بزرگسالان موفق به کسب مدال برنز شدند.
در پایان تیم مازنداران در جایگاه اول، تیم شهرستان سقز به نمایندگی استان کردستان دوم و تیم گیلان جایگاه سوم این رقابت ها را به دست آورد.
گفتنی است ابراهیم امینی و زانیار بستانی  به عنوان سرپرست و فرهاد اسعدی به عنوان مربی تیم شهرستان سقز را در این مسابقات همراهی کردند.

منبع : ورزش و جوانان سقز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی