هشدار ده نگی شار : بستری اولین بیمار مبتلا به اسهال و استفراغ در سقز/ شهروندان مراقب باشید!!!!

هشدار ده نگی شار : بستری اولین بیمار مبتلا به اسهال و استفراغ در سقز/ شهروندان مراقب باشید!!!!

▪️با وجود آنکه چند روزی است خبرهایی از ابتلای افراد زیادی در سطح کشور به اسهال و استفراغ که گفته میشود عامل ان باکتری ویبریوکلرا است ، هیچ گونه هشدار پیشگیرانه ای از سوی شبکه بهداشت و درمان سقز مخابره و اطلاع رسانی نشده است.

✔️به گزارش ده نگی شار:.

✔️طبق اخبار رسیده به ده نگی شار ، ظهر امروز و طی مراجعه فردی با علایم اسهال و استفراغ شدید به بیمارستان امام ، که طبق تشخیص تیم پزشکی و با احتمال آلودگی به باکتری ویبریوکلرا (باکتری عامل وبا) ، فرد بیمار تحت مراقبت قرار گرفته و در بیمارستان بستری شد.

▪️با وجود آنکه چند روزی است خبرهایی از ابتلای افراد زیادی در سطح کشور به اسهال و استفراغ که گفته میشود عامل آن باکتری ویبریوکلرا است ، هیچ گونه هشدار پیشگیرانه ای از سوی شبکه بهداشت و درمان سقز مخابره و اطلاع رسانی نشده است.

▪️هر چند گفته شده مورد مشابه دیگری در یکی از روستاهای سقز نیز مشاهده شده است ، اما فعلا بستری نشده است ولی در صورت ادامه شرایط کنونی قطعا تعداد بستری ها افزایش خواهد یافت .

▪️لذا به شهروندان عزیز توصیه می شود از خوردن میوه و سبزیجات نَشُسته ، مصرف خوراکی با دست‌های آلوده و نوشیدن آب ناسالم که مهم‌ترین علل شیوع اسهال و استفراغ‌اند بشدت پرهیز تا به بیماری اسهال و استفراغ‌ دچار نشوند و در صورت ابتلا از خود درمانی پرهیز و به پزشک مراجعه نمایند.

✔️ده نگي شار(۱۴۰۱/۰۳/۲۹)

@dangishar

✔️پیج اینستاگرام

https://www.instagram.com/dangishar.ir/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی