توضیحات سه مسئول درباره آزار جنسی یک دانش آموز مدرسه ای در ارومیه

فریدون مصطفوی مدیرکل آذربایجان غربی در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در خصوص خبری که در فضای مجازی منتشر شده و از اذیت و آزار یک دختر دبستانی توسط سرایدار مدرسه خبر می‌دهد، اظهار کرد: طبق اظهارات این کودک در روز گذشته سرایدار مدرسه او را در آغوش گرفته و اقدام به اذیت و آزار کرده است. البته هنوز جزئیات دقیق موضوع برای ما روشن نیست، همچنین پدر این کودک در کلانتری نیز رضایت داده است.

در همین ارتباط، «علیرضا رادفر»معاون سیاسی اجتماعی استاندار در گفت وگو با ایرنا، حادثه مدرسه شهدای اسلام آباد ارویمه را بداخلاقی نیروی خدماتی در یکی از دبستان های دخترانه ارومیه خواند و گفت: بررسی های دقیق نشان داده که دانش آموزی مورد تعرض قرار نگرفته و نیروی خدماتی مدرسه ۲ روز پیش نیت بداخلاقی داشته است.

رادفر با اشاره به اینکه مردم باید از اقدام های احساسی خودداری کنند، افزود: والدین این دختر ۱۲ ساله شکایت کرده اند و مراجع انتظامی و قضایی به شدت با این موضوع برخورد خواهند کرد.

«عباس خسن خانی» فرماندار ارومیه نیز شایعه ازار جنسی دانش آموز ۱۲ ساله مدرسه شهدا در منطقه اسلام اباد را تکذیب کرد .

وی به ایسنا گفت: چیزی که مشخص است بحث تجاوز و… به هیچ عنوان مطرح نبوده و شایعه ای بیش نیست و مدیر و معاون مدرسه نیز این موضوع را بررسی و کذب بودن این ادعا را تایید کرده اند .

حسن خانی افزود: بررسی ها نشان از برقراری تماس تلفنی سرایدار مدرسه با یکی از دانش آموزان دختر است که موضوع توسط والدین این دانش آموز طبق روال قانونی درحال پیگیری بوده و حتی پدر این دانش آموز نیز بعد از شکایت ، رضایت خود را اعلام کرده و خواسته تا به آبروی وی و خانواده اش لطمه ای وارد نشود .

ظهر امروز یک شنبه، خبری در فضای مجازی منتشر شده و از اذیت و آزار یک دختر دبستانی توسط سرایدار مدرسه خبر داد به دنبال انتشار این خبر تعدادی از جوانان محله خشمگین شده و در مقابل مدرسه تجمع کردند که در نهایت به درگیری منجرشد و با حضور نیروی انتظامی آرامش به این منطقه از ارومیه برگشته است.

شنیده ها حاکی است که جمعی از مسئولان از جمله فرماندار ارومیه و اعضا شورای اسلامی شهر اورمیه در محل حضور دارند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی