توقف حكم زندان فريدون آقايي عضو شوراي شهر دیواندره

فریدون آقایی در کانال تلگرامی خود با درج یادداشتی از توقف حکم زندان خود خبر داد.

در این یادداشت عنوان شده با توجه به استناد چهار ادله جديد منجمله ، نامه ي اعضاي محترم شورا ، نامه ي خبرنگاران حاضر در جلسه دانشگاه علمي كاربردي و عدم شكايت دانشگاه و رضايت واحد و مهمتر از همه با توجه به آنكه حكم زندان به استناد شهادت شهود صادر گرديده است و شاهدين در دفاتر اسناد رسمي شهادت خود را پس گرفته اند و در اظهارات خود واقعيت ها را بيان كردند بنابراين درخواست اعمال تبصره ٣ ماده ٤٧٧ و ماده ٤٧٥ آئين قانون دادرسي به موجب اسناد و مدارك استنادي به مراجع بلند پايه قضايي خارج از شهرستان درخواست توقف اجراي حكم به دادستان محترم ديواندره گرديده است تا نتيجه ادعاده دادرسي مشخص گردد..
اما جهت تنوير افكار نكته ي قابل عرض است.. بازديد بنده با ساير اعضاي شورا از واحد علمي كاربردي و ادعاي بنده براي ١٨٤ ميليون اختلاف حساب كارشناسان  رسمي مركز با شهرداري ست و بنده حتي در اظهاراتم در دادگاه هم عنوان كردم به شخص يا احدي افتراي اختلاس نزده ام و بنده طبق وظيفه نظارتي مركز فوق را ميشناسم نه فردي خاص ، حال اگر برخورد بنده موجب تكدر خاطر افرادي شده است حساب آن جداست و مجازات آن در حد يك مشاجره لفظي بايد باشد نه يكسال زندان ..
در پايان لازم است از كسانيكه طي اين مدت شبانه روز پيگير اوضاع و احوال بنده بودند نهايت تشكر را داشته باشم.. كانال هاي مستقل تلگرامي سطح استان و خارج از استان هم كوتاهي نكردند و اين حمايت ها نشان از استقلال مديران كانال هاي فوق است تشکر می کنم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی