قانونمداری و تکریم ارباب سرلوحه مجموعه شهرداری باشد

چیا صالحی بابامیری در مراسم معرفی معاون جدید شهرسازی شهرداری سقز اظهار کرد: باید همواره تلاش کنیم که شهرداری در خدمت مردم باشد و مردم نیز فعالیت‌های این دستگاه عظیم را به خوبی احساس کنند.

وی اظهار داشت: قانون‌مداری، تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی شهروندان باید سرلوحه کاری مجموعه شهرداری به ویژه حوزه شهرسازی قرار گیرد.

صالحی‌بابامیری اظهار داشت: توسعه، پیشرفت و آبادانی شهر سقز در سایه همکاری، همدلی و تعامل سازنده میسر خواهد شد که انتظار است، این مهم بیش از بیش در بین همکاران شهرداری تقویت شود.

شهردار سقز تکمیل پروژه ترمینال سقز را از اقدامات کاری امسال شهرداری عنوان کرد و گفت: کارهای محوطه‌سازی ترمینال شروع شده و در تلاش هستیم مشکلات سرمایشی و گرمایش را مرتفع و با تعاونی‌ها به شیوه‌ای مناسب به توافق برسیم و در ماه‌های آینده این پروژه بهره‌برداری شود.

بابامیری گفت: شهرداری سقز با همکاری و هماهنگی پلس راهور نیز برنامه‌ریزی لازم را برای ساماندهی ماشین‌های میوه‌فروشی، کددار کردن و اسکان آنها در نقاط مناسب را انجام خواهد داد.

کامیل کریمیان معاون سیاسی فرماندار سقز هم در این نشست قانون‌مداری، حرمت ارباب رجوع را اولویتی اساسی دانست و بیان داشت: تغییر و تحولات مدیریتی نشانه پویایی هر جامعه است که برای پیشرفت شهرستان باید از تمامی استعدادها و  ظرفیت‌ها بهره گرفت.

سردار دوغی رئیس شورای شهر سقز هم ضمن اشاره به توانمندی و تخصص معاون قبلی شهرسازی شهرداری، تلاش برای توسعه و پیشرفت شهری را مهم خواند و گفت: زارعی دارای تجربیات، توانمندی و تخصص در حوزه شهرسازی بوده که انتظار است در راستای رفع مشکلات احتمالی و تقویت بیشتر این حوزه گامی اساسی بردارند.

امیر زارع‌زاده سخنگوی شورای شهر سقز نیز قانون‌مداری و تکریم ارباب رجوع را دو اصل مهم جهت خدمتگزاری مناسب‌تر به شهروندان بر شمرد.

کژال شکوری عضو دیگر شورای شهر به قانون‌مداری و توانایی‌های معاون سابق شهرداری سقز اشاره و بیان داشت: امید است نتیجه این تغییر و تحولات مثبت بوده و بتوان از سرمایه‌های اجتماعی شهرستان در راستای توسعه سقز بیش از بیش بهره گرفت.

علی محمدیان معاون عمرانی فرماندار سقز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی مجموعه شهرداری، تخصص، نیروی انسانی کارآمد، تعهد و مسئولیت پذیری را از شاخصه‌های پویایی و توسعه هر جامعه‌ای دانست.

افشین عزیزی عضو شورای شهر سقز ضمن یادآوری گسست کالبدی موجود در شهر سقز، توجه به فرآیند بازآفرینی شهری، ساماندهی و تلاش در راستای رفع مشکلات سکونتگاه‌های غبررسمی را از ضروریات حوزه مدیریت شهری دانست و برتوانمندی حل مساله و تکریم ارباب رجوع و توجه به قشر کم درآمد جامعه توسط معاون جدید شهرسازی تاکید کرد.

 در پایان این جلسه با اهدای لوح تقدیر از زحمات علی زینلی تقدیر و صابر زارعی به عنوان معاون جدید شهرسازی شهرداری سقز معرفی شد.

معاون جدید شهرسازی شهرداری سقز دارای سابقه چند ساله در معاونت عمرانی فرمانداری ویژه سقز، یک دوره عضویت در شورای شهر سقز می باشد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی