تجلیل از قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران هیات کونگ فو در شهرستان سقز

در راستای برنامه های کمیته همگانی و المپیاد ورزش های همگانی آئین تجلیل از قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران هیات کونگ فو در شهرستان سقز برگزار شد.

آئین تجلیل از قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران هیات کونگ فو شهرستان سقز روز ۳ اسفندماه با حضور فتح الله زاده معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، محمدیان معاون عمرانی فرماندار ویژه شهرستان سقز، میمنت آبادی رئیس هیات کونگ فو استان کردستان،فرزاد خاکی رئیس اداره ورزش وجوانان سقز ، باقری سر مربی تیم ملی کونگ فو و دبیر هیات استان، اعضای شورای شهر، پیشکسوتان ورزشی، ورزشکاران و علاقمندان به کونگ فو در سالن شهید کاظمی شهرستان سقز برگزار شد.

در این مراسم فرزاد خاکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز، ضمن خیرمقدم از حضور مسئولین و مهمانان حاضر در مراسم به هیات های فعال ورزش شهرستان سقز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه بیشتر هیات های ورزشی شهرستان سقز فعال بوده و هیات کونگ فو نیز جزو هیات های فعال می باشد و ورزشکاران و قهرمانان صاحب نامی در رده استان و کشور داریم.
خاکی در پایان از حضور مهمانان و خانواده ورزشکاران در مراسم تشکر کرد و گفت:با توجه به تعداد قابل توجه ورزشکاران هیات کونگ فو انشاالله شاهد درخشش ورزشکاران این رشته ورزشی در میادین مختلف باشیم.

در ادامه میمنت آبادی رئیس هیات کونگ فو استان کردستان از زحمات اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز و اعضای هیات شهرستان تشکر کرد و گفت: کونگ فو استان کردستان در جایگاه خوبی در سطح کشور قرار دارد و این جز با تلاش پیشکسوتان،مربیان، دست اندرکاران و ورزشکاران این رشته ورزشی میسر نمی شود.

در ادامه فتح الله زاده معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، فعالیت های اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز در راستای برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی بسیار چشمگیر توصیف کرد و گفت: ورزش شهرستان سقز سر آمد دیگر شهرستان های استان است و امیدواریم همچنان شاهد موفقیت ورزشکاران شهرستان در عرصه های مختلف ورزشی باشیم.
همچنین در ادامه مراسم محمدیان معاون عمرانی فرماندار ویژه شهرستان سقز، فعالیت ورزش و جوانان شهرستان سقز را قابل تقدیر خواند و گفت: ورزش کم هزینه ترین و بهترین راه برای دوری جوانان از آسیب های اجتماعی می باشد.

در ادامه این مراسم ورزشکاران باشگاه های ورزشی سطح شهرستان از مقابل مسئولین و مهمانان رژه رفتند و به اجرای حرکات ورزشی و نمایشی پرداختند.

در این مراسم از بیش از ۷۰ نفر از قهرمانان، پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران هیات کونگ فو شهرستان سقز تقدیر شد.

منبع : ورزش و جوانان سقز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی