تجلیل از پیشکسوتان ورزشی سقز در دانشگاه آزاد

تقدیر از سه نفر از پیشکسوتان عرصه ورزش و تربیت بدنی به مناسبت هفته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز
به گزارش ده نگی شار :
مراسم بزرگداشت هفته تربیت بدنی با حضور سه نفر از پیشکسوتان عرصه ورزش و تربیت بدنی شهرستان سقز، اساتید، کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز برگزار گردید.
رییس دانشگاه آزاد واحد سقز ضمن ارج نهادن به مقام پیشکسوتان ورزش شهرستان آقایان عبدالله مرادخانی، اقبال دهزنی و سرکار خانم بهیه رحمانی، به تمامی حاضران در مراسم خیر مقدم و از برگزارکنندگان مسابقات هفته تربیت بدنی در دانشگاه تقدیر نمودند.
دکتر کیوان شافعی ضمن اشاره به اهمیت ورزش و تربیت بدنی در جامعه ، به خدمات شایان دانشگاه آزاد اسلامی به ورزش ملی اشاره نموده و بیان داشتند در زمان ریاست آقای دکتر میرزاده اهمیت خاصی به ورزش و تربیت بدنی در دانشگاه داده شده و این مهم در سه سطح همگانی، قهرمانی و حرفه ای تربیت بدنی مورد توجه بوده که در این میان ورزش همگانی به عنوان پایه و اساس حفظ سلامت جسم و روان اساتید ، کارکنان و دانشجویان از اهمیت ویژه ای می باشد.
وی اذعان داشت :  حضور مقتدرانه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات المپیک و پارالمپیک را نشان اهمیت ورزش حرفه ای در این دانشگاه دانسته و عنوان کردند؛ دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مانند بستکبال، والیبال خواهران و… در کشور سرآمد بوده و به عنوان برند شناخته شده است.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز  گفت : تشکیل شورای تخصصی ورزش در استان ها را نشان از تدبیر هیات امنای دانشگاه دانسته و گفتند؛ دانشگاه آزاد اسلامی برای ورزشکارانی که در سطح ملی و بین المللی موفق به کسب مقام می شوند تسهیلات ویژه ای همچون  تخفیف شهریه دانشجویی و … در نظر گرفته است و این امر با هدف نهادینه کردن فرهنگ ورزش دوستی و علاقه مند شدن به ورزش در جامعه صورت می پذیرد.
وی افزود : ورزش وسیله ای برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و برای بسیاری از معضلات اجتماعی می تواند جنبه پیشگیری داشته باشد.
ایشان در ادامه به معرفی رشته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز  و همچنین امکانات ورزشی مانند سوله، چمن مصنوعی ،آزمایشگاه تربیت بدنی و … پرداختند.
در ادامه مسئول تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز ضمن خیر مقدم به حاضران و تقدیر از ریاست ، معاونین واحد سقز و تشکر از پیشکسوتان ورزش شهرستان سقز به جهت حضور در این مراسم، اعلام نمودند؛ امروزه تربیت بدنی به یک پدیده اجتماعی تبدیل شده و قهرمانان ورزشی به عنوان نخبه های نمادین در جامعه تاثیر عمیق تری بر اقشار مختلف مردم دارند . آقای دکتر سامان پاشایی گفت : ورزش همگانی پایه و اساس ورزش قهرمانی است ، تمامی دانشجویان را جهت شرکت در فعالیت های ورزشی ترغیب و تشویق کردند.سپس دکتر پاشایی به فعالیت ها و مسابقات برگزار شده در هفته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز که شامل مسابقات فوتبال دانشجویی، طناب کشی ، دارت و فوتسال کارکنان و اساتید بود، اشار ه نمودند.
سپس دکتر فتاح مرادی عضو هیات علمی واستادیار گروه تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز به ارائه سخنرانی علمی با عنوان «جایگاه ورزش و تربیت بدنی در جامعه» پرداختند.
در پایان ضمن تقدیر از پیشکسوتان عرصه ورزش و تربیت بدنی شهرستان به برندگان مسابقات ورزشی لوح تقدیر و هدایایی تقدیم گردید.

 

tajlil-az-pish-kesvatan-varzesh-saqqez

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. ممنون خیلی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی