شهردار سابق بانه به عنوان شهردار جدید بوکان انتخاب شد + بیوگرافی

به گزارش ده نگی شار به نقل از کردپرس، شورای اسلامی شهر بوکان، در جلسه فوق العاده شماره چهارخود «بابک رستم پور» را به عنوان شهردار بوکان انتخاب کردند و برای تایید صلاحیت به فرمانداری این شهرستان معرفی کردند.

در مصوبه این جلسه شورای شهر بوکان آمده است که پس از بحث وبررسی کارشناسی و مطالعه برنامه کاندیداها، رستم پور به عنوان شهردار بوکان انتخاب شده است.

بر اساس این مصوبه، هفت عضو شورای شهر بوکان با این انتخاب موافق بوده اند.

«بابک رستم پور» از شهریورماه سال ۹۳ تا ۹ شهریور ماه سال ۹۶ سکاندار شهرداری بانه بوده است.

انتخاب وی به عنوان شهردار جدید بوکان در حالی صورت می گیرد که شورای شهر بوکان در شهریورماه امسال «امیر کدخدامحمدی» را به عنوان شهردار بوکان انتخاب کرد.

چند روز قبل استانداری آذربایجان غربی، رد صلاحیت کداخدامحمدی را به شورای شهر بوکان اعلام کرده است.

شورای شهر بوکان تا به امروز خبر رد صلاحیت کدخدامحمدی و انتخاب رستم پور به عنوان شهردار جدید بوکان را اعلام نکرده و در این خصوص سکوت کرده اند.

بیوگرافی شهردار منتخب بوکان

مهندس بابک رستم پور متولد سال ١٣۵۴ در مهاباد که تحصیلات خود را در رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنععتی امیر کبیر (پلی تکنیک تهران) در سال ۱۳۷۷ به پایان رسانده و از سال ۱۳۸۱ در شهرداری بانه فعالیت می کند.

وی از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۰ به عنوان ناظر پروژه های عمرانی شهرستان های سقز و بانه در دفتر نظارت استانداری کردستان مشغول کار بوده و از سال ۱۳۸۱ تاکنون درسمت هایی نظیر مسؤلیت واحد پیمان و رسیدگی شهرداری بانه، معاونت عمرانی شهرداری، ناظر پروژه های شهرداری بانه و معاونت فنی شهرداری مشغول فعالیت بوده است.  مهندس رستم پور پس از پایان کار مهندس بختیار علیزاده – شهردار پیشین بانه – در اواسط مرداد ماه سال ۹۳، از سوی شورای اسلامی شهر بانه به سمت سرپرست شهرداری بانه انتخاب شد.

از جمله سمت های اجرایی ایشان می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

دفتر نظارت استانداری کردستان ناظر پروژه های عمرانی سقز و بانه

مسئول عمران شهرداری سردشت

ناظر عمران شهرداری بانه

مسئول پیمان و رسیدگی شهرداری بانه

معاونت فنی شهرداری بانه

۳۲ماه شهردار شهربانه

عضو نظام مهندسی شهرستان بانه

۱۲ سال سابقه کار در شهرداری بانه

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی