سقز میزبان لیگ دسته سوم فوتبال کشور

بالاخره پس از سالها سقز میزبان مسابقات کشوری در رشته فوتبال و آنهم در رده بزرگسالان خواهد بود. پس از حضور تیم های رده پایه باشگاه شهرداری در مسابقات کشوری به ویژه تیم نوجوانان شهرداری در لیگ برتر کشور، این بار تیم فوتبال تربیت در لیگ دسته سوم کشور پا به عرصه خواهد گذاشت.این تیم با قهرمانی در لیگ برتر سال گذشته استان سهمیه و جواز حضور در مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور را کسب کرد.
تیمی که با کمترین حمایت از سوی مسئولین و پیشکسوتان و اهالی فوتبال پا به عرصه مسابقات خواهد گذاشت.تربیت در ۱۲ مسابقه ای که به صورت تک بازی برگزار خواهد شد،  ۶ بازی میزبان و ۶ بازی مهمان خواهد بود.تمام زحمات این تیم از رنگ کردن کردن چمن،بستن تور و حتی مربیگری و… بر عهده ابوبکر جبرئیلی است و عزت شیخی و چند نفر دیگر از جوانان علاقه مند است.
انتظار میرود همه فوتبال دوستان از نونهال و نوجوان تا پیشکسوتان محترم سقزی فردا در اولین بازی تیم تربیت حامی این تیم کاملا بومی باشند تا با یک پیروزی شروع خوبی را در مسابقات لیگ دسته سوم داشته باشند.
نماینده کردستان و سقز فردا از ساعت ۱۵:۳۰ در سالن شهید کاظمی(کاوه) به مصاف کشاورز نهاوند نماینده همدان خواهد رفت.

کانال خبری ده نگی شار آرزوی موفقیت و سربلندی برای بازیکنان و کادر فنی با غیرت تیم تربیت که بدون هیچ چشم داشتی برای موفقیت سقز تلاش می کنند دارد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *