روایت فلاحی از سنگ باران شش ساعته فرمانداری بانه

فرماندار شهرستان بانه به خاطر حادثه کشته شدن ۲ تردد کننده غیرمجاز مرزی در این شهر از مردم عذر خواهی کرد و گفت: ۶ ساعت ساختمان فرمانداری توسط عده ای سنگ باران شد و ما این وضعیت را تحمل کردیم ولی هیچ کاری انجام ندادیم.

محمد فلاحی روز یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران این شهرستان با تسلیت به خانواده این ۲ تردد کننده غیرمجاز مرزی اظهار کرد: هر موضوعی باید از طریق قانون و طی مراحل قانونی انجام شود.
به گفته وی، قوانین و عدالت در مورد این حادثه اجرایی شده و بازرسان دستگاه های متولی به محل حادثه رفتند و جلساتی با معتمدین شهر برگزار شد و افراد متخلف نیز در این ارتباط دستگیر و زندانی شدند.
فلاحی با اشاره به جزییات تجمع مردم در مقابل فرمانداری افزود: ۶ ساعت ساختمان فرمانداری توسط عده ای سنگ باران شد و ما این وضعیت را تحمل کردیم ولی هیچ کاری انجام ندادیم.
وی با بیان اینکه تعدادی از معترضان از سوی عوامل انتظامی در جریان این تجمعات بازداشت شدند، تاکید کرد: بسیاری از این افراد آزاد شده اند و افراد دیگری که هنوز آزاد نشدند نیز بزودی با قرار وثیقه آزاد می شوند.
فرماندار بانه یادآور شد: تحریک احساسات مردم نتیجه در پی نخواهد داشت بلکه باید فضای منطقی با تعامل ایجاد کنیم و اجازه دهیم اقدامات از مسیر قانونی پیگیری و به نتیجه برسد.
فلاحی گفت: نباید اجازه دهیم فضای شهرستان را افرادی فرصت طلب و سودجو و تحت قیومت بیگانه و مقیم خارج از کشور تخریب کنند ضمن اینکه باید با تخریب گران اموال بیت المال و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی برابر قانون برخورد شود/ایرنا/خبرآنلاین

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی