در ۳ مراسم جداگانه از خبرنگاران فعال عرصه خبر در سقز تقدیر شد.

در گرامیداشت روز خبرنگار:

در ۳ مراسم جداگانه از خبرنگاران فعال عرصه خبر در سقز تقدیر شد.

به گزارش ده نگی شار :
هر ساله در روز خبرنگار از سوی ارگانهای مختلف جهت تقدیر از خبرنگاران مراسماتی صورت می گیرد.
“برجسته سازی چهره و شخصیت امام شافعی از مطالبات سپاه از خبرنگاران است”

روز گذشته در مراسمی که از سوی فرماندهی سپاه سقز در دفتر فرماندهی سپاه در پادگان حنظله برگزار شد، قربانی جانشین فرمانده سپاه سقز با گرامیداشت روز خبرنگار وظیفه آنان را همچون حافظان مرز و بوم مهم توصیف کرد و افزود:‌ در زمان حاضر قدرت قلم از اسلحه بیشتر است و در این عرصه شخصی پیروز است که با اخلاص و نیت انسانی و بدور از هرگونه شخصی اندیشی قدرت قلم خود را در جهت حق طلبی و حق گویی بر کاغذ بگذارد و مدافع حقوق محرومان و احقاق حقوق آنان باشد.

سرهنگ سعید قربانی با اشاره به تهدیدات خارجی و داخلی و هدف قرار دادن کرامتهای انسانی ، اسلام و خدمتگزاران واقعی به ملت و مردم شریف ایران از خبرنگاران خواست بدور از هرگونه افراط و تفریط و جانبداری از فرد اهداف کلی نظام و شرافت انسانی و خادمان واقعی جامعه دفاع و به معنای واقعی وظیفه خود را در قبال ملت اسلامی به انجام برسانند.

جانشین فرمانده سپاه سقز افزود : نقش رسانه در تمامی مسائل جامعه حائز اهمیت است و میتوانند با بیان مشکلات و ارائه راهکارهای علمی و خردمندانه خادمان ملت عزیز ایران را بیش از پیش در کاهش و حل مشکلات و معضلات همراهی نمایند.

در ادامه مراسم مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه سقز نیز با تبریک روز خبرنگار و آرزوی موفقیت خادمان بی ادعای جامعه ، قدرت ، قوت و شدت بالغه ، بیان و اطلاع رسانی صحیح را از ویژگی های خبرنگاران دانست و افزود: خبرنگاران دارای مقام و شأن خاصی بوده و امانت در خبر و کار خبرنگاری و انعکاس مسایل را از خصوصیات یک خبرنگار بی طرف دانست .
سید قاسم هاشم پور نقش رسانه ها را در بعدهای مختلف اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی ، اجتماعی حائز اهمیت دانست و افزود: تشویق ، ترغیب و امید به جوانان ، معرفی چهره های موفق بومی ، دفاع از ارزشهای اخلاقی و انقلابی اسلامی ، بیان مشکلات حال حاضر جامعه در مسایل مختلف و ارائه راهکارهای واقعی و عملی از وظایف اصلی یک خبرنگار موفق و میهن پرست است.

هاشم پور اهداف کلی سپاه پاسداران را دفاع از ارزشهای انسانی و رفع محرومیت از کشور بیان کرد و افزود : در سال ۹۵ در ۴۱ عرصه تسهیلاتی به مبلغ ۶ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال در بحث اقتصاد مقاومتی به روستاهای شهرستان سقز اختصاص یافته است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سقز مطالبات سپاه را از خبرنگاران را برجسته سازی چهره و شخصیت امام شافعی ، معرفی کردستان به بعنوان امن ترین استانهای کشور در جهت جذب سرمایه گذار و آبادانی بیشر استان ، معرفی جاذبه های گردشگری سقز ، معرفی سقز بعنوان معبری برای راهیان نور و ترویج و نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر اعلام کرد.

مراسم دوم در مرکز فرماندهی انتظامی سقز به میزبانی فرمانده نیروی انتظامی سقز و در قالب نشست خبری برگزار شد .

سرهنگ برزو تجاری ضمن تبریک روز خبرنگار ، خبرنگاران را بازوی قدرتمد پلیس توصیف و از افزایش همکاری و ارتباط بهتر و بیشتر با نیروی انتظامی استقبال کرد .

در این جلسه با درخواست فرمانده نیروی انتظامی مشکلات و ضعفها و نقاط قوت حوزه های مختلف انتظامی شهرستان سقز مورد بررسی قرار گرفت.

ضیافت شام فرمانداری سقز به مناسبت روز خبرنگار

در ضیافتی که فرمانداری سقز در خانه معلم و در جهت تجلیل از خبرنگران برگزار شد ، فرماندار سقز و معاونین وی روز خبرنگار را به خبرنگران فعال در حوزه خبر سقز تبریک گفتند .

در پایان ۳ مراسم با لوح یادبود و هدایایی از خبرنگاران سقز تجلیل بعمل آمد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی