پیام تبریک محسن بیگلری به مناسبت ۱۷ مرداد، روز خبرنگار

‍ ‍ ‍ ‍ بسم الله الرحمن الرحیم

امروزه چراغ راه مردم و مسئولین به نوعی خبرنگارانند، همانهایی که با قلم و اندیشه خود سعی در انعکاس حقایق دارند .

تلاش و فعالیت خبرنگاران ما با کمترین حمایتهای مادی و معنوی از تاثیر گذارترین اقدامات بوده که بسیاری از تنگناها و مشکلات جامعه را نمایان می کنند.
در سالهای اخیر با رشد فضای مجازی و مطبوعات مجازی شاهد بروز و نمود خبرنگارانی هستیم که با دانش و تجربه ی خبرنگاری خود رنگ و‌بویی متمایز به حوزه اطلاع رسانی و خبرنگاری داده اند.

خبرنگاران متعهد همیشه مطالبه گری و روشنگری را سر لوحه کار خود قرار داده و به طبع جامعه هم دنیای خبررسانی و خبرنگاری را جزء لاینفک زندگی خود می دانند.

تعهد و اصالت یک خبرنگار را میتوان از اخبار و تحلیلی که منتشر می نماید به سادگی دریافت ، ارزش و اعتبار خبرنگاران با فکر و ایده ی خود نشان از تمام ارزشهایی است که ذهن نویسنده را شکل داده است.

بیان واقعیتهای یک جامعه هیچگاه نباید در کنج فراموشی قرار بگیرد ، تعامل با جامعه ی خبرنگاری در بالاترین سطح خود می تواند نقطه قوت هر ارگانی باشد

اینجانب روز خبرنگار را به جامعه ی خبرنگاری کشور خصوصا خبرنگاران استان کردستان تبریک عرض نموده و امیدوارم با تلاش و پشتکار این عزیزان شاهد رشد و اعتلای جامعه در تمامی ابعاد اجتماعی سیاسی و اقتصادی باشیم.

محسن بیگلری
رییس مجمع نمایندگان کردستان
و نماینده مردم فرهیخته سقز و بانه
در مجلس شورای اسلامی

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی