پیام تبریک شهردار سقز به مناسبت ۱۷ مرداد، روز خبرنگار

‍ ‍

دکتر چیا صالحی بابامیری شهردار سقز با صدور پيامي ۱۷ مرداد، روز خبرنگار را به همه روزنامه نگاران، صاحبان انديشه و قلم در عرصه اطلاع رساني، تبريك گفت.

هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار و روز بزرگداشت انسان‌های وظیفه‌شناس و سخت‌کوشی است که جان را در کف دست گرفته همانند شهید صارمی که در هفدهم مرداد ۷۷ در راه رسالت اصلی خبرنگاری که همان روشن کردن حقایق و زوایای پنهان است به مقام والای شهادت نایل آمدند، کم نیستند این غیور مردان که همواره مظلومیت ملت های آزاده و آزادیخواه را به گوش جهانیان رسانیده اند. لذا این روز فرصتی برای ارج نهادن به تلاش پرچمداران وادی قلم و آگاهی است.

توسعه فرهنگی هر جامعه مستلزم عزم راسخ اصحاب رسانه در آگاهی رسانی و آگاهی بخشی به افکار عمومی است و بی تردید صاحبان اندیشه و قلم، نقش بی بدیلی در انجام این وظیفه خطیر دارند.

خبرنگاران به عنوان رابط بین مسئولین، سازمان‌ها و مردم نقش مهمی در اطلاع رسانی صحیح خدمات ادارات و سازمان ها از یک سو و پیگیری و حل مشکلات مردم از سوی دیگر ایفا می‌کنند و زمینه رشد و توسعه همه جانبه جامعه را فراهم می آورند و به حق رکن چهارم دموکراسی لقب گرفته اند.

اینجانب مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های خستگي ناپذير خبرنگاران، به ويژه اصحاب رسانه شهرستان سقز که در انعكاس اخبار و دست آوردهاي این شهر سعي فراوان داشتند، اعلام داشته و دست همه اصحاب قلم که در راستای ترقی و پیشرفت جامعه گام بر می دارند، را به گرمي می فشارم.

امید است با اتکال به ایزد منان در انجام رسالت خویش، که همانا ترویج اخلاق حرفه ای اطلاع رسانی و فعالیت در عرصه خبر و آگاهی رسانی به موقع و درست به جامعه است، موفق و سربلند باشید.

دکتر چیا صالحی بابامیری- شهردار سقز

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *