افتتاح مدرسه ۳ کلاسه زنده یاد شاهو کریمی در روستای کانی جشنی

به گزارش ده نگی شار :

عصر امروز و طی مراسمی در روستای کانی جشنی سقز ، مدرسه ابتدایی ۳ کلاسه مرحوم شاهو کریمی که هزینه ساخت آن توسط خیر مدرسه ساز آقای محمدرسول کریمی پرداخت گردیده بود افتتاح شد.

برومند معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز ضمن خیر مقدم به حضار و مسئولین حاضر در مراسم، از خیر مدرسه ساز و خانواده محمدرسول کریمی در جهت پرداخت هزینه ساخت مدرسه ۳ کلاسه و آقای فریدونی به جهت اهدا ۱۲۰۰ متر زمین به ساخت مدرسه تشکر و قدردانی کرد.

برومند افزود: اهدای مبلغ ۳ میلیارد ریال به آموزش و پرورش در جهت ساخت مدرسه از خودگذشتگی و روح والا و انسان دوستانه خانواده کریمی را بارزتر و نمایانتر ساخت.

وی در ادامه با اعلام مشخصات مدرسه اعلام کرد:  مدرسه ۳ کلاسه با زیربنای ۱۵۵ متر مربع ، در زمینی به مساحت ۱۲۰۰ متر مربع بصورت کاملا هوشمند و  با سیستم حرارتی مرکزی (پکیج) با هزینه ای بالغ بر ۱ میلیارد و ۸۷۰ میلیون ریال ساخته شده است

مهندس بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در سخنانی ضمن خیرمقدم به حضار از بخشندگی و همت خیرخواهانه خانواده کریمی تشکر و قدردانی کرد.

بیگلری با ارائه پیشنهاد به فرماندار و شهردار سقز عنوان کرد کمترین کار ممکن در جهت پاسداشت این اقدام انسان دوستانه نامگذاری خیابان یا کوچه در سطح شهر به نام مرحوم شاهو کریمی است که امیدواریم این اقدام صورت پذیرد.

ورمقانی فرماندار ویژه شهرستان سقز نیز در سخنانی از آقای محمد رسول کریمی و خانواده ایشان به جهت انجام کار خداپسندانه و عمل خیر مدرسه سازی تشکر و قدردانی کرد و افزود نام مرحوم شاهو کریمی تا ابد در اذهان مردم باقی خواهد ماند.

سعیدی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان کردستان و حاجی حسامی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز نیز در سخنانی از خانواده کریمی تشکر و مدرسه سازی را عملی خداپسندانه عنوان و از همه کسانی که قدرت کمک و همراهی در این فعالیت انسان دوستانه را دارند دعوت به همکاری نمودند.

در خلال برنامه گروه مولودی خوانی با اجرای برنامه و روژان محمدی یکی از دانش آموزان مدرسه با دکلمه و پذیرایی از حاضرین مراسم ادامه یافت.

شایان ذکر است در پایان مراسم با اهدا لوح تقدیر به آقای محمد رسول کریمی پدر و خانواده آن مرحوم  و تعدادی از مسئولین شهرستانی که در آماده سازی مدرسه ۳ کلاسه تلاش نمودند تقدیر بعمل آمد.

( جهت دیدن تصاویر در سایز واقعی بر روی تصویر مورد نظر کلیک کنید )

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی