کلنگ زنی شبکه هدایت فاضلاب محله تازه آباد سقز

 

پروژه احداث شبکه هدایت فاضلاب محله تازه آباد سقز با حضور معاون عمرانی فرماندار، سرپرست شهرداری، اعضای شورای شهر، رئیس اداره راه و شهرسازی و سایر مسئولین کلنگ زنی شد.

در این مراسم مسئول اداره عمران و بهسازی شهری و از کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان گفت: جهت توانمند سازی بافت فرسوده ۳ محله بازار و بهارستان و تازه اباد به ستاد بازافرینی کشور پیشنهاد، که با موافقت این ستاد بودجه ای برای ساماندهی محله تازاباد تصویب و امروز احداث شبکه فاضلاب به طول ۵۸۰۰ متر طول، کلنگ زنی و با هزینه ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال اجرایی شد.

مهندس رضایی اظهار داشت: سیاست دولت، اهمیت به مناطق حاشیه ای می باشد که پروژه بهسازی و آسفالت ۲خیابان در تازه آباد در دستور کار می باشد و امید است طی هفته آینده از طریق مناقصه واگذار شود.

در ادامه امام جماعت تازه آباد توضیحاتی در مورد مسائل و مشکلات این محله ارائه داد و از تمام کسانی که در راستای رفع مسائل و مشکلات مردم تلاش می کنند، تشکر و قدردانی کردند.

در ادامه رحمان پور رئیس اداره راه و شهرسازی سقز با اشاره به کلنگ زنی شبکه هدایت فاضلاب محله تازاباد و نقش آن در بهداشت و سلامت شهروندان، از ادارات خدمات رسان درخواست نمود همکاری و مساعدت لازم را جهت مرتفع نمودن مشکلات این محله داشته باشند.

سپس علی محمدیان معاون عمرانی فرمانداری ویژه سقز از شروع عملیات خدمت رسانی در حوزه های مختلف، فرهنگی، بهداشتی، زیرساختی، عمرانی و… به مردم تازاباد طی هفته های آتی خبر داد و اظهار امیدواری نمود بتوان با همدلی و همکاری کلیه دستگاه ها و نهادها، خدمات رسانی مناسب تری به محلات حاشیه ای و کمتر برخوردار ارائه داد.

منبع؛ سقز روداو

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی