مسئول و کتابدار روستای سرا خبر داد

دعوت از نویسندگان کتاب شهرستان سقز در کتابخانه روستای سرا
به گزارش خبرنگار ده نگی شار، سرگل رحیمی کتابدار و مسئول کتابخانه سرا با بیان اینکه قلب کودکان صفحه ای آماده برای پذیرش عادات و رفتارهای نیکوست و نباید این زمینه آماده را هدر داده و عادات نیکو را در آنان شکوفا نکنیم. یکی از رفتارهای بسیار خوبی که لازم است از کودکی در فرد به وجود آید، عادت کتابخوانی است.
وی افزود به مناسبت هفته کتاب که از سال ۱۳۷۲ هرساله بین روزهای ۱۰ تا ۲۴ آبان برای ترویج کتاب و کتابخوانی برگزار می‌شود و کودکان را به کتاب و مطالعه علاقه مند کرده است بجاست این علاقه را هدایت و کودکان را به مطالعه درست و منظم کتاب عادت دهیم و از کودکی گنجی ارزشمند به آنها بسپاریم و آنها را از این گنجینه بهره مند سازیم.
مهمانان نویسنده این مراسم  آقای فیروزعبداللهی و خانمها دردانه سمری ،مریم یتیمی و خانم کویستان صادقی از سرگذشت خود و اهمیت نوشتن و انگیزه علاقه‌ به مطالعه سخن گفته و کودکان را دعوت به کتابخانی کردند.
در پایان مراسم با راهنمایی و دعوت کودکان به کتابخانی توسط نویسندگان ۱۰دانش آموز که ۱۰کتاب را تحویل گرفته بودند در این روز خلاصه و شرح مختصری از کتاب را تشریح نمودند و برای دوستان و همکلاسی های خودشان روایت کردند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *