اولین جشنواره استانی عکس آسیب های اجتماعی کردستان برگزار می شود

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از برگزاری اولین جشنواره استانی عکس آسیب های اجتماعی کردستان با عنوان ژیله‌مۆ خبر داد.

هیرش رضایی در خصوص برنامه های معاونت فرهنگی و امور جوانان برای مقابله با آسیب های اجتماعی، گفت: در راستای استفاده از ظرفیت بالای هنری در استان برای کاهش این آسیب ها، اولین جشنواره عکس ژیله‌مۆ به همت موسسه فرهنگی، رسانه ای افق برگزار می شود.
وی با بیان اینکه امروزه حاشیه نشینی از عمده آسیب های اجتماعی کردستان محسوب می شود، افزود: به نمایش گذاشتن معضلات و مشکلات حاشیه نشین ها، حضور هنرمندان در مناطق حاشیه و برخورد با مشکلات و ایجاد انگیزه جمعی برای حل آسیب های اجتماعی خصوصا حاشیه نشینی عنوان کرد.
دبیر شورای سیاستگذاری جشنواره اظهار داشت: علاوه بر بخش ویژه حاشیه نشینی، آثار با موضوعات کودکان کار، تکدی گری، ترافیک و اعتیاد نیز در جشنواره شرکت داده می شوند.
رضایی با بیان اینکه جشنواره در دو بخش تک عکس و مجموعه عکس برگزار می شود، گفت: شرکت کنندگان می توانند حداکثر ۵ تک عکس و یک مجموعه عکس شامل ۷ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان آخرین مهلت ارسال آثار را ۲۵ اسفند ماه اعلام کرد و افزود: بر اساس تقویم اجرایی جشنواره، مراسم تجلیل از برگزیدگان و افتتاحیه نمایشگاه فروردین ماه ۱۳۹۶ برگزار می گردد.
وی از کلیه عکاسان استان کردستان خصوصا هنرمندان جوان برای شرکت در این جشنواره دعوت کرد و گفت: علاقه مندان به شرکت در جشنواره می توانند آثار خود را به ایمیل Zhilamo1395@Gmail.com ارسال و در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر به معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان و یا کانال ارتباطی @Zhilamo1395 مراجعه نمایند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *