دومين جشنواره نمايش نامه خواني سقز بامعرفي گروههاي برتر به ايستگاه پاياني خود رسيد

هیات داوران اين رويداد هنري محمد زارع زاده، صلاح محمدی و علیرضا اسماعیلی، در بخش طراحی نور، تندیس، لوح سپاس و هدیه کتاب را به حامد حسن پور، طراح نور نمایشنامه “یک ذهن، یک شب، یک مهمان”، اهدا کرد.

به گزارش ده نگی شار :
در بخش طراحی پوستر و بروشور  هم، تندیس، لوح، جایزه نقدی و هدیه کتاب به سارو کریمی طراح پوستر و بروشور نمایشنامه “کاش منم بیام” و در بخش طراحی لباس،  تندیس، لوح سپاس، جایزه نقدی و هدیه کتاب به امید سوزنی، طراح لباس نمایشنامه “توله”(انتقام) اهدا شد.

جایزه بخش صحنه خوان نیزشامل؛ لوح سپاس، جایزه نقدی و هدیه کتاب به صورت مشترک به لقمان خدا مرادپور صحنه خوان نمایشنامه “یک ذهن، یک شب، یک مهمان” و بهاره شکوری صحنه خوان نمایشنامه “نامه‌ای از پدر” تعلق گرفت.

در بخش نقش خوان زن نیز هیات داوران،جایزه این بخش را شامل  لوح سپاس و هدیه کتاب به فوزیه پهلوانی برای نمایشنامه “نامه‌ای از پدر” اهدا کرد.

در بخش بازیگری سوم هم لوح سپاس، جایزه نقدی و هدیه کتاب به صورت مشترک به دلنیا راد برای بازیگری در نمایشنامه “کاش منم بیام” و آیدا جعفری برای بازیگری  در نمایشنامه “خانقاهی دور”  اهدا کرد.

جایزه دوم بازیگری زن این جشنواره هم شامل لوح سپاس، جایزه نقدی و هدیه به صورت مشترک به نازیلا امینی برای نمایشنامه “برای آخرین بار” و کالی مرادی برای نمایشنامه “یک ذهن، یک شب، یک مهمان” اهدا شد و جایزه اول این بخش هم شامل؛ تندیس جشنواره، لوح سپاس و جایزه نقدی به لیلا عزیزپور برای بازیگری در نمایشنامه “گورگ” اهدا شد.

در بخش نقش خوان مرد هم جایزه اول شامل لوح سپاس، جایزه نقدی و هدیه کتاب به صورت مشترک به مهدی محمدیان برای نقش خوانی در نمایشنامه “یک ذهن، یک شب، یک مهمان” و محسن محمدی برای نقش خوانی در نمایشنامه “خانقاهی دور” اهدا شد.

جایزه دوم نقش خوانی مرد هم شامل؛ لوح سپاس و جایزه نقدی به صورت مشترک به وریا شاکری برای نقش خوانی در نمایشنامه “اندر احوالات دو کره الاغ” و امید نیکروژ برای نقش خوانی در نمایشنامه “گورگ” اهدا شد.

جایزه اول نقش خوانی مرد هم شامل: تندیس، لوح سپاس ، جایزه نقدی و هدیه به امیر زارع زاده برای نقش خوانی در نمایشنامه “نامه ای از پدر” تعلق گرفت.

جایزه دوم بخش نمایشنامه نویسی هم شامل: لوح سپاس و جایزه نقدی به امیر زارع زاده برای نمایشنامه “نامه ای از پدر” و جایزه اول این بخش شامل؛ تندیس، لوح سپاس و جایزه نقدی به کیانوش محمدی برای نمایشنامه “گورگ” اهدا شد.

در بخش کارگردانی نیز، جایزه سوم شامل؛ لوح سپاس، جایزه و هدیه نقدی به صورت مشترک به نازیلا امینی برای نمایشنامه برای “آخرین بار” و محسن محمدی برای نمایشنامه “نامه ای از پدر” اهدا شد.

جایزه دوم این بخش هم شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به سامان داروند برای نمایشنامه “کاش منم بیام” و جایزه اول شامل؛ تندیس و لوح سپاس به کیانوش محمدی برای نمایشنامه “گورگ” اهدا شد.

هیات داوران همچنین به نمایشنامه “تشنگی” به کارگردانی زانا صالح زاده که از شهر بانه در بخش جنبی این جشنواره حضور داشت، تندیس و لوح سپاس اهدا کرد.

هیات داوران همچنین ۲ نمایشنامه “گورگ” به کارگردانی کیانوش محمدی و “نامه ای از پدر” به کارگردانی محسن محمدی را بدون اولویت به جشنواره منطقه‌ای نمایشنامه خوانی وتار معرفی کردند.

در این جشنواره از بازیگر خردسال “رُزا زارع زده” هم تقدیر شد

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *