جاده‌های مواصلاتی و داخل شهری از هم اکنون برای نوروز ۹۶ آماده شود

معاون امور عمرانی استانداری با اشاره به اینکه جاده‌های مواصلاتی و داخل شهری باید از هم اکنون برای نوروز ۹۶ آماده شود، گفت: امسال وظایف روسای کمیته‌ها سنگین‌تر است و می‌بایست به صورت کاملا ویژه برنامه‌ها و اقدامات خود را ساماندهی و اجرا کنند.

منطقه کردستان، امیرقادری، معاون امور عمرانی استانداری در اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان کردستان ویژه ایام تعطیلات نوروز سال ۹۶، با تشکر از کلیه دست‌اندرکاران امر سفر و اعضای ستاد گفت: “شعار ایران را متفاوت ببینید”، یک شعار بسیار تأثیرگذار است ما باید این شعار را در کردستان نیز لحاظ کرده  و با عنوان “کردستان را متفاوت ببینید” تبلیغاتش را شروع کنیم.

قادری افزود: از کلیه فرمانداران به عنوان روسای ستادهای اجرایی خدمات سفر شهرستان‌ها این انتظار می‌رود که با برگزاری جلسات ستاد و اتخاذ تصمیمات مناسب محیطی شاداب و کاملا سرزنده در نوروز در سطح شهرستان مربوطه فراهم سازند.

وی اعلام کرد: برای تغییرات در تمامی بخش‌ها و فعالیت‌های ستاد باید نظر جمعی اخذ شود و هرگونه تصمیم انفرادی در این زمینه قابل قبول نمی‌باشد.

معاون امور عمرانی استانداری بیان کرد: تلاش در جهت ایجاد امکانات و خدمات مناسب و استانی شاد و شاداب برعهده روسای ستادهای اجرایی و روسای کمیته‌هاست.

وی با اشاره به اینکه جاده‌های مواصلاتی و داخل شهری باید از هم اکنون برای نوروز ۹۶ آماده شود، عنوان کرد: امسال وظایف روسای کمیته‌ها سنگین‌تر است و می‌بایست به صورت کاملا ویژه برنامه‌ها و اقدامات خود را ساماندهی و اجرا کنند.

معاون امور عمرانی استانداری افزود: باید مواردی همچون تامین امنیت محل‌های اسکان مسافران، فعالیت با برنامه و مناسب مراکز پزشکی و درمانی، ارائه خدمات بیمه‌ای، فعالیت بدون وقفه عابر بانک‌ها و بانک‌ها، تامین ارزاق عمومی و سایر موارد نیاز گردشگران توسط دستگاه‌های متولی با برنامه ریزی دقیق تامین و اجرا شود.

وی با تأکید بر اینکه آمار مسافران نوروزی صرفا از طریق استانداری و دبیرخانه ستاد اعلام شود، ادامه داد: اولویت اسکان مسافران با هتلداران و بعد از آن با سایر مراکز اقامتی دارای مجوز است.

قادری نقش صدا و سیما در امر معرفی استان و تحت پوشش قراردادن فعالیت‌های ستاد بسیار مهم و حائز اهمیت دانست، خاطرنشان کرد: باید سعی شود در فضای مجازی به خوبی ورود پیدا کنیم و از این پتانسیل‌ها نیز به نحو احسن برای معرفی استان بهره ببریم.

وی یادآور شد: امیدواریم با تلاش همه جانبه و همکاری بیش از پیش دستگاه‌های دولتی و خصوصی، روسای ستادها و کمیته‌ها و اعضای ستاد استان بتوانیم به نحو شایسته در خدمت گردشگران در ایام نوروز ۹۶ و سایر ایام سال باشیم.

در پایان این جلسه صیدی، مدیرکل دفتر فنی استانداری، وطن دوست معاون گردشگری، هدایت مظهری عضو هیات مدیره جامعه هتلداران و سایر حاضرین در جلسه به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون شیوه فعالیت و ارائه خدمات طی ایام نوروز ۹۶ پرداختند. و مقرر گردید جلسات ستاد استان هر ماه یکبار و جلسات کمیته‌های تخصصی ستاد هر ماه دوبار برگزار و گزارش این جلسات به استانداری و دبیرخانه ستاد ارسال شود.

منبع : ایسنا

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی