تصاویر جدیدی از آیفون ۸ فاش شد؛ سنسور اثر انگشت در پشت دستگاه قرار دارد

تصاویری از آیفون ۸ منتشر شده که بر اساس آن‌ها می‌توان پی برد حسگر اثر انگشت این تلفن هوشمند در بخش پشتی دستگاه قرار دارد. این تصاویر توسط وب‌سایت چینی iPhoneros منتشر شده‌اند که در آن‌ها دستگاه مذکور به طور کامل قابل مشاهده است و به نظر می‌رسد که آخرین نمونه از طرح اپل باشد.

تعدادی از این تصاویر، بخش پشتی دستگاه را نشان می‌دهند که در این بخش شاهد سنسور تاچ آی‌دی هستیم. البته این در حالی است که برخی گزارش‌ها خبر از قرار گیری سنسور اثر انگشت آیفون ۸ در زیر نمایشگر آن می‌دادند. اما برخی از اخبار نیز محل قرار گیری این سنسور را به دلیل سخت بودن تولید نمایشگر با قابلیت تشخیص اثر انگشت، در پشت دستگاه اعلام کرده بودند. محل قرارگیری این سنسور بر اساس خبر امروز در پشت دستگاه و دقیقا زیر لوگوی اپل است. این تصاویر با تصویر قبلی که از بخش پشتی دستگاه فاش شده بود مطابقت دارند. در این تصاویر نیز دوربین‌های گوشی به صورت عمودی در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و جایگاه فلاش دوربین با آنچه در تصویر پیشین بود یکسان است.

 

برخی اخبار قبلی حاکی از این بودند که ممکن است ساختار موجود در بخش پشتی دستگاه مربوط به شارژر بی‌سیم آن باشد؛ اما تصاویر جدید این ادعا را رد می‌کنند و کاملا معلوم است که سنسور اثر انگشت در این بخش قرار گرفته است. امروز در کنار تصاویری که توسط iPhoneros منتشر شدند، کاربری در توییتر به نام Benjamin Geskin تصویر مجزایی را از بخش جلویی دستگاه منتشر کرد. در این تصویر بخش جلویی دستگاه کامل قابل مشاهده است و میزان حاشیه‌های آن نسبت به نسخه‌های پیشین کاهش یافته و تنها حاشیه اندکی در بخش بالا و پایین نمایشگر به چشم می‌خورد. برخی طرح‌های مفهومی مدعی شده بودند که نمایشگر آيفون ۸ اطراف دوربین مکالمات تصویری و اسپیکر را نیز احاطه می‌کند؛ اما در تصاویر امروز همچنان حاشیه کوچکی در بالا و پایین دستگاه دیده می‌شود.

 

 

برای تایید صحت این تصاویر، وب‌سایت iPhoneros اعلام کرده که عکس‌ها توسط منبع چینی آن‌ها فاش شده و این منبع پیش از این نیز اطلاعات درستی به آن‌ها است. این وب‌سایت مدعی شده که منبع مذکور هرگز اطلاعات نادرستی را برای آن‌ها ارسال نمی‌کند. با این اوصاف به نظر می‌رسد که تصویر منتشر شده مربوط به آخرین طرح اپل برای آیفون ۸ باشد. اما فعلا معلوم نیست که آیا نسخه عمومی نیز چنین ظاهری خواهد داشت یا خیر.

 

 

تاکنون اخبار زیادی از آیفون ۸ منتشر شده که در اغلب آن‌ها نیز اختلافاتی بین محل قرارگیری سنسور اثر انگشت وجود داشت. چندی پیش سایت ۹to5mac یک نظرسنجی انجام داد در خصوص اینکه آیا در صورتی که سنسور اثر انگشت آیفون ۸ در زیر نمایشگر نباشد همچنان آن را خریداری می‌کنید یا خیر؟ نظرات کاربران جالب بود. ۴۴ درصد از افراد شرکت کننده در نظرسنجی اعلام کرده بودند که همچنان این محصول را خریداری می‌کنند و از سوی دیگر ۴۳ درصد آن‌ها گفته بودند منتظر محصول بعدی می‌مانند. نظر شما در این خصوص چیست؟ آیا قرارگیری سنسور اثر انگشت آیفون ۸ در بخش پشتی آن می‌پسندید؟

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی