۷ مصدوم در ۴ حادثه رانندگی

⚫️ ۷ مصدوم در ۴ حادثه رانندگی
▪️ در کمتر از یک ساعت در ۳ محور منتهی به شهرستان سقز ۴ حادثه رانندگی روی داد که ۷ مصدوم بجای گذاشت.

✔️ به گزارش خبرنگاران ده نگی شار از محل حوادث:
ساعتی پیش و به فاصله کمتر از یکساعت در محورهای سقز بوکان دو تصادف ، محور سقز دیواندره یک تصادف و محور سقز بانه یک واژگونی روی داد که جمعا ۷ نفر مصدوم شدند.

▪️ حادثه اول:

برخورد تریلی و لیفان در محور سقز بوکان حدفاصل روستاهای سرا و کوچک یک نفر مصدوم شد .
در این حادثه سواری لیفان پس از برخورد با تریلی متوقف که راننده لیفان از ناحیه صورت مصدوم و تریلی محل حادثه را ترک کرد.

▪️ حادثه دوم:

به فاصله کمتر از چند دقیقه یکدستگاه سواری آردی چند صدمتر دورتر از تصادف لیفان از عقب با تریلی برخورد که دو نفر از سرنشینان سواری مصدوم و توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان انتقال داده شدند.
گفتنی است طبق اظهارات شاهدین تریلی که با لیفان تصادف کرده بود در فاصله چند کیلومتری از حادثه اول جهت بازدید ماشین و تخمین میزان تصادف با لیفان در حال بازرسی خودرو خود بوده است که آردی از عقب با تریلی مذکور تصادف می کند.

▪️ حادثه سوم:

در برخورد یکدستگاه سواری آردی و تراکتور در محور سقز دیواندره حوالی روستای تیزآباد ۲ نفر از سرنشینان آردی مصدوم که با حضور اکیپ هلال احمر صاحب در محل حادثه یکنفر بصورت سرپایی مداوا و سرنشین دیگر جهت ادامه درمان به بیمارستان امام خمینی انتقال داده شد

▪️ حادثه چهارم:
در واژگونی یکدستگاه سواری پیکان در محور سقز بانه (حوالی روستای مه تو) ۲ نفر از سرنشینان سواری مصدوم که پس از حضور اورژانس ۱۱۵ مستقر در  پایگاه تموغه یک نفر بصورت سرپایی مداوا و یک نفر دیگر جهت مداوا به بیمارستان امام منتقل شد.

▪️ ضمنا صبح امروز نیز در تصادف یکدستگاه وانت بار و سواری پژو در محور سقز بانه ، رانندگان هر دو خودرو جان خود را از دست دادند.
✔️ ده نگی شار(۹۵/۷/۲۹)

 

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. ممنون از مطلب خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی