‍ مراسم قرعه کشی فوتسال جام حمل و نقل برگزار شد

 

مراسم قرعه كشی سومين دوره مسابقات فوتسال جام حمل و نقل با حضور اعضای شورای شهر و سرپرستان كليه تيم های شركت كننده در اين رقابت ها در سالن جلسات شورا برگزار شد.
در اين مراسم ابتدا هر كدام از اعضای شورای شهر با تاكيد بر حفظ اخلاق در جريان مسابقات خواستار برگزاری منظم و درخور توجه رقابت ها شدند.

اعلام آيين نامه اجرايی و تاكيد مجدد بر رعايت كليه قوانين و اظهار نظر سرپرست كليه تيم ها در مورد چگونگی اجرايی مسابقات از ديگر موارد مطرح شده در اين مراسم بود.

در ادامه با انجام مراسم قرعه كشی تيم ها در دو گروه ۵ و ۴ تيمی به شرح زير قرار گرفتند.
در شب اول اين رقابت ها كه از يكم دی ماه و در سالن شهيد كاظمی شروع خواهد شد، از گروه اول تيم های مينی بوسرانی با پيام و تاكسيرانی با آرام به مصاف هم خواهند رفت و تيم كشاورز استراحت خواهد داشت و از گروه دوم نيز تيم هاي اتوبوسرانی با كسری و پيروزی با پرواز با هم به رقابت خواهند پرداخت.
برگزاری این مسابقات توسط شورای اسلامي شهر و شهرداری سقز به مناسبت ۲۶ آذر روز حمل و نقل و با هدف ترويج فرهنگ عمومی ورزش و تكريم رانندگان زحمتكش ناوگان حمل و نقل عمومی، افزایش نشاط اجتماعی، ارتقاء سطح سلامت جسمانی و روانی رانندگان، توسعه فرهنگ ورزش و رقابت هاي سالم در جامعه و… صورت می گیرد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی