برگزاری مراسم استقبال از مربی تیم کونگ فو کردستان در رقابت های کاپ آزاد جهانی ترکیه

روز ۲۵ تیر ماه با حضور فرزاد خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز و جمعی از پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران از حاتم معروفی مربی تیم کونگ فو کردستان در رقابت های کاپ آزاد جهانی ترکیه استقبال شد.
به گزارش پایگاه خبری اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز، این مراسم روز ۲۵ تیر ماه در سالن ورزش های رزمی ریاست جمهوری واقع در شهرک دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم فرزاد خاکی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز ضمن خیر مقدم به حاضرین در مراسم ؛ هیات کونگ فو شهرستان سقز را یکی از هیات های ورزشی فعال معرفی کرد و ورزشکاران این هیات رابسیار توانا و مستعد ارزیابی کرد.
خاکی در این مراسم ضمن تبریک کسب مقام سوم ورزشکاران کشور با مربیگری حاتم معروفی مربی توانمند سقزی در رقابت های کاپ آزاد جهانی ترکیه از تلاش های ارزنده این مربی و پیشکسوت قدر دانی کرد.
خاکی در پایان با اشاره به برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان و مربیان شهرستان سقز خاطرنشان کرد: در این مراسم بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و جوان برتر تقدیر خواهد شد همچنین در این مراسم از این مربی تلاشگر تقدیر خواهد شد.
در ادامه ورزشکاران هیات کونگ فو شهرستان سقز به انجام حرکات نمایشی و ورزشی پرداختند.
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از طرف اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز، هیات کونگ فو شهرستان، و تعدادی از هیات های ورزشی دیگر از زحمات این مربی دلسوز قدردانی شد.
گفتنی است، رقابت های هنرهای رزمی جهان روزهای ۸ تا ۱۳ تیرماه در شهر آنتالیای ترکیه برگزار شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی