انتصاب محمدرضا درويشي به عنوان مسئول تاسیسات درآمد زاي شهرداري سقز

 

شهردار سقز طی حکمی مهندس محمدرضا درويشي را به سمت مسئول تاسیسات درآمد زاي شهرداري سقز شامل: كارخانه آسفالت، قطعات بتني و… منصوب نمود.

شهردار سقز در جلسه معارفه محمدرضا درويشي با اشاره به اهميت كارخانه آسفالت و قطعات بتني در بخش درآمدزايي شهرداري، گفت: با توجه به تجربيات، تعهد، تخصص، كارآمدي و توانمندی، محمدرضا درويشي به عنوان مسئول این واحد منصوب شد.
دكتر چيا صالحي باباميري با بيان اينكه، توسعه و تقويت اين مجموعه سودآور يكي از اولويت هاي كاري اين دوره است، اظهار داشت: ايجاد كارخانه شن كوهي، بتن آماده‏ و ارتقاي كيفيت و تنوع قطعات بتني و هماهنگي هاي مناسب تر از جمله برنامه هاي كاري مدنظر در اين حوزه مي باشد و تلاش بر اين است، بتوان با كمترين هزينه، حداكثر استفاده را برد.
شهردار سقز به توانمندي و تلاش هاي دلسوزانه كاركنان شهرداري در حوزه هاي مختلف اشاره و اظهار اميدواري نمود: بتوان با همت كاركنان و مديريت جديد، اقدامات مناسب توسعه اي و درآمدزايي را در اين واحد تقويت و گسترش داد.

مهندس رستمی معاون عمرانی شهردار سقز نیز در این جلسه ضمن تشریح اقدامات و فعالیت های انجام شده در کارخانه آسفالت و قطعات بتنی تا به امروز و ارائه پیشنهاداتی در راستای تقویت این واحد از زحمات و تلاش های همکاران این واحد قدردانی نمود.

در این جلسه همچنین از زحمات و تلاش های دلسوزانه علی اعتصامی در این حوزه نیز تقدیر به عمل آمد.

شايان ذكر است: واحد مذکور به صورت مستقل و تحت نظر مستقيم شهردار قرار دارد. محمدرضا درويشي مسئول جدید تاسیسات درآمدزايي شهرداري سقز (كارخانه آسفالت، قطعات بتني و … )، سابقه معاونت خدمات شهري، معاون حمل و نقل، مسئول عمراني شهرداري و… را در كارنامه خود دارد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی