افتتاح ۴۲ طرح عمرانی در روستاهای سقز با هزینه ۳۲ میلیارد ریال

 در ششمین روز از گرامیداشت هفته دولت ۴۲ طرح عمرانی در روستاهای سقز با هزینه حدود ۳۲ میلیارد ریال افتتاح و چهار برنامه فرهنگی و ورزشی در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ده نگی شار به نقل از ایرنا، روز سه شنبه با حضور فرماندار سقز ، جمعی از مسئولان و مردم روستاهای بخش مرکزی، ۱۰ کیلومتر آسفالت جاده روستای ‘کوچک سفلی-باغلوجه’ به بهره برداری رسید.
باقی رحمانپور، رئیس اداره راه وشهرسازی سقز در آئین افتتاح این راه آسفالته گفت: عقد قرارداد این طرح در تابستان سال ۹۳ بسته شد و برای اتمام آن، افزون بر ۳۱ میلیارد ریال از محل اعتبار درآمد عمرانی ملی و استانی هزینه شده است.
همچنین ۴۱ طرح عمران روستایی شامل ساخت پارک کودک، طرح ساماندهی آب های سطحی، ساخت جایگاه زباله و اجرای طرح ساماندهی فاضلاب در سقز افتتاح شد.
سامان عرفانی، بخشدار مرکزی سقز در آئین افتتاح یکی از این طرح ها در روستای ‘احمد آباد سرا’ گفت: برای اجرای این طرح ها بیش از پنج میلیارد ریال از محل اعتبارات دهیاری و مشارکت مردم هزینه شده است.
همچنین طناب کشی ویژه کارکنان دولت در ورزشگاه شهید کاظمی، محفل انس با قرآن ویژه بانوان در مرکز بزرگ اسلامی، تجلیل از قهرمانان و مربیان کشتی(نونهالان و نوجوانان) در سالن کشتی سقز و مسابقه شنای کارکنان ادارات در استخر شهید کاظمی در گرامیداشت هفته دولت در سقز برگزار شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی