درخشش ورزشکاران سقزی در رقابت های دوو میدانی استان کردستان

 

مسابقات دوومیدانی انتخابی استان کردستان با حضور ورزشکارانی از شهرهای سنندج، سقز،قروه، بانه، دهگلان و مریوان در بخش آقایان روز ۲۹ و در بخش بانوان روز ۳۰ فروردین ماه در سنندج برگزار شد.

مسابقات دوومیدانی انتخابی استان کردستان با حضور ورزشکارانی از شهرهای سنندج، سقز، دهگلان و مریوان روز ۲۹ و ۳۰ فروردین ماه در سنندج برگزار شد.

بر اساس این گزارش در این رقابت ها از شهرستان سقز در بخش بانوان در ماده ۳۰۰۰ متر نوجوانان سارینا حسینی اول ، اوین فرامرزی مقام دوم را به دست آورد، در ماده ۱۵۰۰ متر در رده نونهالان افسانه عبداللهی و اسما فرخ رو به ترتیب اول و دوم شدند، در ماده ۲۰۰ متر اوین پاداشی دوم نوجوانان را کسب کرد ، در رده نونهالان ۱۰۰ متر نارین ناصری دوم شد، در رده نوجوانان در ۱۰۰ متر آیدا عبدوی دوم شد و در ۴۰۰ متر بزرگسالان روناک حسین زاده اول شد.

همچنین در بخش آقایان در رده سنی نونهالان اروین خالدی مقام اول پرش طول، محمد کریم ابادی مقام دوم ۱۵۰۰ متر،در رده نوجوانان دارا حسنی مقام اول پرتاب وزنه، ازاد باشبلاغی مقام اول پرتاب نیزه و مقام دوم ۱۵۰۰ متر، ، فریادپورعبدالله مقام سوم ۱۵۰۰ متر و شاهین فیضی مقام سوم ۱۰۰ متر به دست آورد.

منبع : ورزش و جوانان سقز

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی