تکمیل سالن ستاد بحران شهرداری در بهارستان در دستور کار قرار گرفت

معاون عمرانی فرماندار ویژه سقز، اعضای شورای شهر، معاونین شهرداری و برخی دیگر از مسئولان دستگاه های خدمت رسان از سالن در حال ساخت ستاد بحران در بهارستان بازدید نموده و براساس تصمیمات اتخاذ شده، تکمیل و ادامه این پروژه از سر گرفته شد.

بختیار رستمی معاون عمرانی شهرداری سقز ضمن تشریح روند ساخت این سالن چند منظور واقع در آخر بهارستان از زمان شروع پروژه تاکنون، اظهار داشت: این پروژه در زمینی به مساحت ۳هزار متر مربع با ۹۰۰ متر زیربنا، ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و همچنین محوطه سازی آن نیز انجام شده که امید است با همکاری اعضای شورای شهر و نهادهای مرتبط شهرستان و استان این سالن به اتمام برسد و مورداستفاده شهروندان قرار بگیرد.

سپس رئیس شورای شهر سقز با بیان اهمیت و ضرورت وجود سالن ستاد بحران در زمان حوادث احتمالی، گفت: حدود ۸ هزار خانوار محله های بهارستان، شریف آباد، تازآباد و… ،که قریب به یک چهارم جمعیت شهر سقز می باشد، در زمان ضروری به این مکان دسترسی داشته و می توانند از آن استفاده کنند.
سردار دوغی با اشاره به میزان پیشرفت فیزیکی  سالن ستاد بحران اظهار امیدواری نمود: با همت اعضای شورا و مجموعه شهرداری و سایر مسئولان این پروژه در اولین فرصت ممکن به بهره برداری برسد و سالن ورزشی آن نیز مورد استفاده شهروندان و جوانان این محلات محروم قرار بگیرد و آرزوی دیرینه آنان به واقعیت بپیوندد.
وی عزم شورای شهر و شهرداری را برای کارهای نیمه تمام جدی دانست و خاطرنشان ساخت: با اینکه بدهی مالی شهرداری رقم بالایی است اما شهرداری منابع درآمدزایی دارد که امید است بتوان با اتخاذ تدابیر لازم خدمات شایسته ای به مردم‌شریف سقز ارائه نمود.

در ادامه معاون عمرانی فرمانداری ویژه سقز با اشاره به کمبود امکانات زیرساختی و سخت افزاری در مواقع بحرانی در سطح شهرستان، عنوان داشت: تکمیل نمودن سالن چندمنظوره ستاد بحران یکی از اولویت های کاری تمامی نهادهای شهرستان سقز بوده و پیگیر اختصاص بودجه و اعتبارات لازم نیز جهت تکمیل نمودن آن در اسرع وقت می باشیم.
علی محمدیان افزود: برنامه ریزی و رایزنی هایی نیز جهت احداث کتابخانه، فرهنگ سرا و خانه بهداشت در محلات حاشیه ای نیز انجام شده که امید است بتوان با کمک سایر مسئولان دولت تدبیر و امید در استان و شهرستان گام های مناسبی در این راستا برداشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی