نهادهای نظارتی به موضوع نظام مهندسی استان کردستان ورود کنند

محسن بیگلری نماینده سقز و بانه در مجلس خواستار شد‍
نهادهای نظارتی به موضوع نظام مهندسی استان کردستان ورود کنند.

محسن بیگلری نماینده سقز و بانه با اشاره به اتفاقات اخیر در سازمان نظام مهندسی استان کردستان اظهار داشت: بارها به مسئولان استانی نظام مهندسی هشدار و تذکر داده ام که مشکل نظام مهندسی با شهرهای استان حل و فصل شود، متاسفانه علی رغم قول مساعد برای حل موضوع کماکان مشکلات پابرجاست و حتى مديركل راه و شهرسازي استان هم نتوانست كارى بكند.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به این نکته که همه در برابر قانون برابرند و بایستی افراد متخلف به مراجع ذی ربط معرفی شوند، اظهار داشت: هر فرد یا افرادی چه در سطح شهرستانی و چه در سازمان نظام مهندسی استان از قانون تخطی کرده و یا بستر قانون گریزی را فراهم کرده باشد باید به دستگاههای نظارتی معرفی شوند.

بیگلری در ادامه با گلایه از جامعه مهندسین شهرستان های سقز و بانه و سایر شهرستان های استان اظهار داشت: چرا مهندسان شهرستان های استان از طریق سازو کار قانونی که همان انتخابات است مشکلات خود را حل و فصل نمی کنند؟ چرا هیات مدیره استان که منتخب این عزیزان هستند، امروز جوابگوی مطالبات و خواسته های جامعه مهندسین شهرستانی نیستند؟

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: بنده به سازوکارهای انتصابی در سازمان نظام مهندسی استان که بصورت غیر شفاف و دوگانه صورت می گیرد معترض و مشکوک هستم و بعنوان وکیل مردم از سازمانهای نظارتی استان درخواست می کنم که به این مساله ورود کنند.

بیگلری در پایان با هشدار به اینکه مسولان نظام مهندسی مشکلات پیش آمده را مدیریت و حل کنند اظهار داشت: امیدوارم مشکلات بوجودآمده بزودی حل و فصل شود و گرنه مجبورم از طرق قانونی در سطوح ملی و از طریق مقامات مربوطه مساله را پیگیری کنم.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی