عزم جدي شهردار و شوراي شهر سقز براي تعيين تكليف بدهي ۷۰ميليارد توماني مجتمع تجاري گولان

عزم جدي شهردار و شوراي شهر سقز براي تعيين تكليف بدهي ۷۰ميليارد توماني مجتمع تجاري گولان/ بازديد مسئولان ارشد بانك شهر در استان كردستان از مجتمع تجاري گولان سقز

با توجه به پیگیرهای شورای شهر و شهردار سقز جهت تعیین تکلیف و پرداخت بدهی ۷۰ میلیارد توماني مجتمع تجاری گولان به بانک شهر، مسئولان ارشد بانک شهر در استان کردستان جهت رفع این مشکل با همکاری طرفین، از این پروژه بازدید نمودند

پور رضایی رئیس هیات عامل بانک شهر در استان کردستان، سیجانی مدیر عامل بانک شهر شعبه مرکزی سنندج همراه با شهردار و رئیس شورای شهر سقز از پروژه مجتمع تجاری گولان در راستای تعیین تکلیف و پرداخت بدهی ۷۰ میلیارد تومانی شهرداری سقز بابت این پروژه به بانک شهر بازدید نمودند.

با توجه به توافقي كه مديران بانك شهر در تاريخ ۲۸/ ۱۲/ ۱۳۹۶ با شهرداري سقز داشته اند، مقرر شد كه بديهي شهرداري به بانك شهر بصورت تهاتر نيز قابل حل خواهد بود. در بازدید مذكور نيز طرفین به ارائه نظرات و پیشنهادات خود درباره نحوه بازپرداخت و تعیین تکلیف بدهی شهرداری به بانک شهر، رفع مشکل مذکور و خروج پروژه گولان از روند فعلی پرداختند.

مجتمع تجاری گولان تاکنون حدود ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که برای تکمیل نمودن آن به اعتبار زیادی نیاز است، که با توجه به شرایط فعلی و تنگناهای مالی شهرداری سقز تحقق این امر راساَ از سوی شهرداری سقز دور از انتظار خواهد بود.

قبلی «
بعدی »

۱ دیدگاه

  1. آروزی موفقیت برای شهردار شهرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی