آماده باش کامل آتش نشانی سقز در روزهای پایانی سال

سازمان آتش نشانی سقز با هدف ایمنی و جلوگیری از اتفاقات آخر سال آماده هرگونه خدمات رسانی است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز از اماده باش کلیه پرسنل و تجهیزات سازمان جهت مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه سوری خبر داد و گفت: تمهیدات ویژه ای برای مقابله با حوادث احتمالی در روزهای پایانی سال بویژه چهارشنبه سوری در نظر گرفته شده است .

گیلاسی افزود : در این ایام خصوصا چهارشنبه سوری با آماده باش ۳ ایستگاه ثابت و حضور چند تیم بصورت سیار در سطح شهر امیدواریم با آگاهی و مراقبتهای ویژه خانواده ها از بروز هر گونه حادثه احتمالی جلوگیری بعمل آید.

وی گفت: در یکماه گذشته با حضور کارشناسان سازمان و اطلاع رسانی های انجام شده ، همچنین حضور تعدادی زیادی از پیش دبستانیها و مدارس در آتش نشانی و برپایی چادر و توزیع تراکت ، آموزشهای مناسبی درخصوص رعایت مسائل ایمنی در چهارشنبه سوری انجام گرفته است ابراز امیدواری کرد با توجه به این اقدامات ، چهارشنبه آخر سال شاهد حادثه ای ناگوار در سطح شهر سقز نباشیم .

گیلاسی در پایان از خانواده ها درخواست کرد: در این ایام مراقبتهای خود را از کودکان و نوجوانان که احتمال بیشترین صدمات را دارند را افزایش ، تا با خاطره ای خوب و سلامتی کامل و بدون هیچ دغدغه ای این ایام به پایان رسیده و سال جدید را آغاز نمایند و اعلام کرد شماره تلفنهای ۱۲۵ و ۳۶۲۲۲۲۲۲ در کلیه ساعات و ایام سال آماده ارائه خدمت به همشریان گرامی میباشد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی