️ چند خبر کوتاه از سقز….

چند خبر کوتاه….

عصر امروز یک جوان ۲۴ ساله بوکانی در سد شهید کاظمی بوکان غرق و جان خود را از دست داد.

مدتی است که سقز در بحث کرونا در شرایط سفید قرار گرفته است اما آمار بستری های در بخش کرونا در این شهر ۲ رقمی شده که میطلبد شهروندان از تجمعات دوری و در حد امکان از ماسک استفاده کنند.

در کمتر از ۵ روز گذشته ۳ نفر (۲ زن و ۱ مرد) به دلایلی که نیاز به تحقیق و کارشناسی دارد به زندگی خود پایان دادند . آخرین مود مربوط به زنی ۱۹ ساله اهل یکی از روستاهای سقز است که عصر امروز به زندگی خود پایان داد.

بحث تغییر در معاونتهای فرمانداری همچنان داغ و بیان ۲ گزینه جدید سوری به نظر میرسد و کماکان نوروزی گزینه اصلی معاونت برنامه ریزی فرمانداری سقز است.

شنیده شده است یکی از معاونین مدیر جدید آموزش و پرورش که چند روزی از انتخاب وی در این پست میگذرد برکنار شده است . طبق گفته ها علت برکناری مخالفت نماینده با انتخاب او بوده است.

در حالی واکنش ها به خبر ده نگی شار در مقایسه نماینده سقز و بانه با نمایندگان سایر حوزه ها ادامه دارد که مدیران کشوری و وزرا در چند روز اخیر و طبق اعلام نمایندگان بوکان و سردشت و پیرانشهر در این شهرها حضور و طرحهای مهمی نیز آغاز و شروع به کار کرده است.

واکنشها به خبر ساخت و ساز غیر مجاز یک عضو خانوده یکی از اعضای شورای شهر سقز بازتاب زیادی در سطح شهر داشته است. ضمن اینکه در ارتباطی با مدیر جهاد کشاورزی سقز از علت عدم اجرای تخریب دیوارچینی با وجود اخذ حکم تخریب ، اعلام گردید که این امر قطعا در روزهای آتی انجام خواهد شد.

ده نگی شار(۹۹/۰۵/۳۱)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی