نشست ادارات منابع طبیعی و منابع آب شهرستان های سقز و بوکان با حضور نمایندگان فرمانداری های دو شهرستان

این جلسه که به دعوت مدیر منابع طبیعی بوکان تشکیل گردید، اعضا ضمن تبادل نظر و هم فکری در خصوص مسائل مرزی مشترک شهرستان های سقز و بوکان بر ضرورت حفظ منابع طبیعی و بستر رودخانه ها تاکید نمودند.

همچنین حاضرین از مرز مشترک دو شهرستان در محل روستاهای قره گویز و اسکی بغداد بازدید و مقرر گردید گشت مشترک ادارات دو شهرستان بمنظور شناسایی تصرفات عرصه های ملی و بستر رودخانه سیمینه و قلع و قمع تصرفات تشکیل شود.

جاوید مدیر منابع آب شهرستان سقز بیان نمودند نظارت مستمر بر رودخانه سیمینه در هر دو شهرستان جهت جلوگیری از برداشت های غیرمجاز مصالح رودخانه ای ضروری می باشد، وی همچنین از قطع کامل برداشت های شن و ماسه در این رودخانه در محدوده شهرستان سقز در سال ۹۷ به همت دادستانی و نیروی انتظامی و سایر اعضای کارگروه شن و ماسه خبر داد و خواستار برخورد جدی با متخلفین در محدوده شهرستان بوکان نیز شد.

احمدی مدیر منابع طبیعی شهرستان سقز نیز از عزم جدی این اداره در برخورد با متصرفین به عرصه های ملی خبر داد و قول همکاری همه جانبه در زمینه ساماندهی عرصه های ملی در مرز مشترک دو شهرستان داد.

مدیران منابع طبیعی و منابع آب شهرستان بوکان نیز خواستار همکاری فرمانداری ها و ادارات دو شهرستان جهت ساماندهی مرز مشترک دو شهرستان شدند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی