نتایج بازبینی آثار چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان اعلام شد

نتایج بازبینی آثار چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان اعلام شد/ انتخاب اثر کارگردان و بازیگر موفق سقزی( تنها نماینده کوردستان) از بین ۹۹ اثر برای شرکت در چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان

شورای انتخاب و بررسی آثار پس از بررسی و اخذ نظر شورای ارزشیابی و نظارت بر نمایش شهرستان ، لیست آثار برگزیده چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان را در بخش های تئاترصحنه ای ، تئاترخیابانی – محیطی و نمایشنامه خوانی اعلام کرد.

به گزارش ده نگی شار:

بر این اساس پس از بازبینی ۹۹ اثر در بخش خیابانی ۱۱  اثر را جهت حضور در بخش خیابانی و محیطی جشنواره انتخاب و نتایج نهایی را بدین شرح اعلام کردند:

روزگارما- هیوا اسد بیگی- سقز
فضا نوردی در خیابان- مریم دوستی ایرانی- اصفهان
سنگ  کاغذ قیچی- مهدی حبیبی- تهران
هاپ – محسن اردشیر- مازندران(آمل)
حالمو بپرس- محمد رضا شجاعی- مازندران ( نور)
این سه تا- جلال مشتاقیان- اصفهان
جدائی ناصر از سمیه- مهسا افتحی- تفرش
تولیدی لیلی و مجنون- پژمان شاهوردی- بروجرد
دستگاه زمان- محسن بلوری -کاشان در پارک- رضا کریمی -کاشان
یار مهربان -امیر حسین حداد- کاشان

گفتنی است برای اولین بار در چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان بخش خیابانی – محیطی به صورت رقابتی همراه با ارزیابی و داوری  برگزار می شود.

شایان ذکر است چهاردهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان به عنوان یکی از برنامه های معاونت فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان است که  با حضور ۲۸ گروه هنری از ۱۳ شهر و ۱۰ استان ایران به میزبانی فرهنگ سرای مهر این سازمان و با حمایت مرکز هنرهای نمایشی ۹ تا ۱۵ آذر ماه امسال در کاشان اجرا می شود.

ده نگی شار برای هیوا اسدبیگی کارگردان موفق سقزی و بازیگران نمایش خیابانی روزگار ما در چهادهمین جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان آرزوی موفقیت دارد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی