مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی سقز

مراسم معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی سقز با حضور فرماندار این شهر و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سنندج برگزار شد.
ده نگي شار :
محمدقربان کیانی، روز چهارشنبه در نشست معرفی «کیوان شافعی» به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی سقز در فرمانداری افزود: بحث کاهش اتکاء به شهریه دانشجویان از دو سال پیش در دستور کار این دانشگاه قرار گرفته است.
وی افزود: تلاش برای ارتقای جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی از دیگر رسالت‌ها و سیاست های کلی این مرکز علمی است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سنندج از فرماندار، امام جمعه، فرهیختگان، مسئولان و مردم سقز خواست تا رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی سقز را در اجرای ماموریت‌های محوله یاری کنند.
فرماندار شهرستان سقز هم گفت: نقش دانشگاه و نهادهای علمی در توسعه شهرستان سقز بسیار موثر و مهم است که باید دانشگاهیان در این راستا بیشتر تلاش کنند.
علی اکبر ورمقانی بیان کرد: باید از ظرفیت‌های علمی دانشگاه آزاد در راستای آگاه سازی جامعه در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و تببین اقتصاد مقاومتی بهره گرفت.
کیوان شافعی، رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز هم اظهار کرد: بر اساس سیاست‌های ابلاغی در جهت توسعه همه جانبه دانشگاه آزاد حرکت خواهم کرد.
شافعی، استادیار و دکترای تاریخ ایران بعد از اسلام است که از سال ۱۳۸۶ تا سال ۱۳۹۱ عضو علمی دانشگاه آزاد آباده بوده و از سال ۱۳۹۱ به عنوان عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد سنندج مشغول به تدریس بوده است.
شهباز محسنی، رئیس قبلی این دانشگاه از شهریورماه سال ۹۳ به مدت دو سال رئیس این دانشگاه بود./ايسنا

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *