قطع بیش از ۱۰۰ اصله درخت در یکی از روستاهای سقز

تعداد زیادی از درختان حوالی روستای کانی جشنی قطع شد.

به گزارش ده نگی شار:

براساس اخبار رسیده به ده نگی شار چند روز قبل بیش از ۱۰۰ اصله درخت در حوالی روستای کانی جشنی از توابع شهرستان سقز ، توسط چند سودجو قطع و بارگیری گردید که با هوشیاری چند نفر از ساکنین روستا مراتب به اداره منابع طبیعی سقز اطلاع داده شد.

در گفتگوی ده نگی شار با یکی از ساکنین کانی جشنی درخصوص موضوع اعلام شد به محض اطلاع از موضوع ، طی تماس با اداره منابع طبیعی مورد اعلام شد اما متاسفانه محموله توسط چندین خودرو بارگیری و انتقال یافت.

روابط عمومی اداره منابع طبیعی در گفتگویی با ده نگی شار موضوع قطع درختان را تایید اما تعداد درختان قطع شده را ۵۰ اصله درخت اعلام کرد و افزود: طی تماس فردی با منابع طبیعی و اعلام قطع درختان تیمی از این اداره سریعا به محل اعزام گردید و چندین محموله از درختان قطع شده که در حال انتقال بود توقیف و با تشکیل پرونده و شناسایی متخلفین ،موضوع جهت بررسی به دادستانی ارسال گردید و از همه شهروندان درخواست گردید در صورت مشاهده قطع درختان مراتب را به اداره منابع طبیعی انعکاس یا با شماره ۴ رقمی ۱۵۰۴ تماس و مورد را اطلاع دهند.
گفتنی است اختلاف زیادی بین آمار اعلامی توسط اهالی و تعداد تایید شده منابع طبیعی وجود دارد که توسط ده نگی شار پیگیری و به اطلاع عموم خواهد رسید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی