فرماندار سقز، روز مجلس را تبریک گفت

فرماندار سقز در پیامی، روز مجلس را به محسن بیگلری، رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان و نماینده مردم شریف شهرستان های سقز و بانه در مجلس تبریک گفت.

متن پیام تبریک کامیل کریمیان به شرح زیر است:
دهم آذرماه، یادآور مبارزات تاریخی و نماد حق طلبی، اسوه آزادگی روحانی برجسته و متعهد به اسلام و ملت، شهید آیت الله سیدحسن مدرس است، روزی که سمبل قانونگرایی و تبعیت و الزام همگان از نص صریح قانون است و به حق روز مجلس نامگذاری شده است.

مجلس شوراي اسلامي ، در کلام مقام معظم رهبري(مدظله العالي)، ركن مهم نظام اسلامي وانقلابي است و ایشان می فرمایند: مجلس، بايد پايگاه مستحكم اسلام و انقلاب باشد و آنگونه که بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی فرمودند: مجلس در راس همه امور است و بي شك جايگاه این قوه به عنوان پايگاه اساسي نظام ومردم، مايه حضور ومشاركت واقعي شهروندان در تصميم گيري ها ومظهر اراده ملي است.

اینجانب با گراميداشت ياد و خاطره شهيد مدرس، اسوه صراحت ومردم داري و تشکر از تلاش و مساعی جنابعالی در پیگیری مسایل و موضوعات شهرستان سقز، این روز فرخنده را به حضرتعالی تبریک گفته، از خداوند منان خواستارم تا در عرصه خدمتگذاري به ايران اسلامي و به ویژه مردم شريف شهرستان هاي سقز و بانه موفق و پيروز باشيد.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی