دیگه چه خبر!!!!

دیگه چه خبر!!!!

آخرین وضعیت سیمبان حادثه دیده سقزی:

بهرامی رئیش شبکه بهداشت و درمان سقز درخصوص آخرین وضعیت جسمانی سیمبان حادثه دیده سقزی به ده نگی شار گفت: وضعیت تنفسی و داخلی همچون ریوی ، کلیو و اعضای داخلی تقریبا به شرایط نرمال رسیده اما واکنشهای جزئی مغزی به محرکها داشته که امیدواریم هر چه سریعتر به وضعیت نرمال و عادی مغزی نیز برسد .

آغاز تغییرات در شهرداری سقز با ادغام ۲ معاونت

شنیده ها حاکی از آن است امروز تکلیف دو معاونت اداری و مالی شهرداری مشخص و با ادغام این دو معاونت ، رضا غفاری بعنوان معاونت اداری مالی شهرداری معرفی خواهد شد/ گفته می شود تعدادی دیگر از واحدهای شهرداری همچون کارگزینی و …. در روزهای آتی دسخوش تغییرات خواهند شد.

افزایش مراجعات سرپایی با علایم کرونا به درمانگاهها در سقز

آمار بستری بیماران کرونایی در بیمارستان تا بدین لحظه ۱۸ نفر بوده که نسبت به ۱۰ روز گذشته ۲ برابر شده است که نشان از افزایش مبتلایان به بیماری کرونا دارد. همچنین شواهد حاکی است تعداد مراجعات به مطب پزشکان و درمانگاههای سطح شهر با دارا بودن علایم بیماری کرونا بشدت افزایش یافته است ، که طبق اطلاعات بدست آمده از بیماران دارای علایم ، تجمعات و دورهمی های خانوادگی عمده ترین عامل ابتلا به کرونا بوده است.

آب سقز از لحاظ بهداشتی مشکلی ندارد

رئیس شبکه بهداشت و درمان سقز در خصوص آخرین وضعیت کیفیت آب سقز از لحاظ بهداشتی به ده نگی شار گفت: با توجه به آزمایشات روزانه که در ۲ نوبت انجام میشود ، از نظر عفونی آب سقز مشکلی ندارد .

معدوم کردن بیش از ۲۰۰۰ قطعه مرغ پولت در سقز

باباییان رئیس دامپزشکی شهرستان سقز در تایید این خبر به ده نگی شار گفت : هفته گذشته و طی توقیف محموله مرغ زنده پولت که از کرج به مقصدی نامعلوم و به قصد قاچاق و بدون مجوز دامپزشکی بارگیری و حمل شده بود ، توقیف و طی اخذ دستور قضایی جهت معدوم سازی ، با گاز co2 خفه و بصورت بهداشتی دفن گردید.
(مرغ پولت به مرغ هایی که به سن تخمگذاری نرسیده اند اطلاق میشود)

ده نگی شار (۹۹/۱۱/۱۸)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی