دستگیری قاتلان زن کهنسال سقزی

عاملان قتل زن سقزی با هوشیاری پلیس دستگیر شدند

▪️فرمانده انتظامی شهرستان سقز از شناسایی و دستگیری عاملان قتل زن ۷۳ ساله دراین شهرستان خبر داد.

▪️وی گفت: در ۲۵ ابان ماه سال جاری با اعلام گزارشی به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در سطح شهرستان سقز، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس اگاهی این شهرستان قرار گرفت
این مقام انتظامی در ادامه افزود: همکاران بنده با اعزام به محل مورد نظر و بررسی های اولیه دریافتند خانمی ۷۳ ساله با سلاح سرد به قتل رسیده است که بلافاصله تحقیقات پلیسی در خصوص قاتل یا قاتلان این شهروند اغازشد.

▪️فرمانده انتظامی شهرستان سقز بیان داشت: پلیس آگاهی شهرستان با تلاش مجدانه و انجام تحقیقات فنی و تخصصی، مخفیگاه قاتلان را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در عملیات ضربتی توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

▪️سرهنگ رضایی با بیان اینکه پس از بررسی های پلیسی هر دو متهم به انجام قتل اعتراف کردند، اظهار داشت: متهمان انگیزه خود از ارتکاب قتل را سرقت طلا اعلام کردند که در ادامه مقادیری طلای سرقتی نیز از آنان کشف شد که پس از تشکیل پرونده متهمان به دادسرا معرفی شدند.

▪️ فرمانده انتظامی شهرستان سقز در پایان خاطر نشان کرد.: پلیس با کسانی که بخواهند امنیت شهروندان را خدشه دار کنند، برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.

✔️ده نگی شار (۹۹/۰۸/۲۹)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی