تشکیل ۸۳ پرونده تعزیراتی برای نانوایی های سقز/ با نانوایان متخلف، به شدت برخورد می شود

‍ تشکیل ۸۳ پرونده تعزیراتی برای نانوایی های سقز/ با نانوایان متخلف، به شدت برخورد می شود

▪️سرپرست فرمانداری سقز با اشاره به نگرانی ها و اظهار نارضایتی های شهروندان در مورد نان افزود: با متصدیان نانوایی که در بحث وزن چانه، کم فروشی و گرانفروشی تخلفی انجام دهند، به شدت برخورد و محل کسب آنان پلمب می شود.

▪️جعفر توان در نشست با کارگروه آرد و نان، خطاب به آنان و بازرسان تصریح نمود: چشم پوشی از تخلف به مثابه شرکت در تخلف و گناه است.

▪️توان با بیان اینکه، حرفه ای گرایی نانوایان سقزی در برهه ای از زمان، همواره زبانزد عام و خاص بوده است، خواستار عمل به رسالت و وظیفه اصلی این قشر شد.

▪️وی با عنوان اینکه در بازدید شخصی امروز و بازدیدهای دو هفته گذشته و دیدارهای مردمی، عدم رعایت وزن چانه و عدم رعایت ساعات کار متصدیان نانوایی، از گلایه ها و انتقادهای مردمی بوده است، از وضعیت نان در شهرستان اظهار نارضایتی نمود.

▪️وی بر افزایش گروه های بازرسی، تشدید بازرسی ها، برگزاری جلسه با متصدیان ۱۸۶ نانوایی شهر سقز با محور تشریح قوانین جدید تعزیراتی، ضرورت عمل به حرفه، نصب کارتخوان، ترازوی دیجیتال، به روزرسانی دفترچه ها و تابلوها شد.

▪️حسین رحیمیان، رئیس اداره تعزیرات حکومتی سقز از تشکیل ۸۳ پرونده برای نانوایی های این شهرستان خبر داد و تصریح نمود: جرایم ابلاغی که از خردادماه اعمال می شود بسیار سنگین است.

✔️ده نگي شار(۱۴۰۱/۰۳/۰۳)

@dangishar

✔️پیج اینستاگرام

https://www.instagram.com/dangishar.ir/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی