بخش بزرگی از عقب ماندگى هاى استان حاصل عملكرد مدیران است

استاندار كردستان گفت: اينكه در برخى حوزه ها عقب ماندگى داريم ناشى از عملكرد خودمان است و نبايد دولت را به بى توجهى متهم كنيم.
بهمن مرادنيا پس از بازديد از مجموعه مخابرات استان با حضور در جمع مديران اين حوزه، عملكرد رضايتبخش مخابرات استان را حاصل تلاش گروهى مديران و كاركنان اين حوزه عنوان کرد و افزود: تلاش جمعى در هر كدام از حوزه هاى استان مى تواند نتيجه بخش باشد.

وى عملكرد شركت مخابرات را الگوى مناسبى براى ساير دستگاه هاى استان دانست و اذعان داشت: در همه بخش ها در استان عقب ماندگى هاى زيادى داريم دليل اين امر را جز كوتاهى و كم كارى مجموعه، چيز ديگرى نمى دانم.

استاندار در ادامه به تلاش هاى انجام شده در ساير حوزه هاى زيرساختى استان نيز اشاره كرد و گفت: در حوزه آب تلاش هاى گسترده اى صورت گرفته و اميدواريم بتوانيم تخصيص خوبى براى استان بگيريم كه در اينصورت شاهد توسعه كشاورزى استان و افزايش درآمد مردم خواهيم بود.

مرادنيا افزود: در حوزه صنعت مشاركت نامه زنجيره فولاد استان امضا شده و پيگير احداث يك واحد پتروشيمى ديگر در استان هستيم؛ در بحث راه و راه آهن نيز فعاليت ها به شدت ادامه دارد و اميدواريم مردم هر چه زودتر ثمره همه اين تلاش ها را ببينند.

وى توسعه كردستان را منوط به تلاش جمعى همه مسئولان استان دانست و يادآور شد: همه وزارتخانه هاى كشور براى كمك به استان اهتمام دارند.

استاندار كردستان در پايان شجاعت كارى را شاخصه لازم مديريت عنوان كرد و افزود: مديران بايد در کنار تلاش مضاعف افق ديد خود را افزايش دهند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی