افتتاح ساختمان آموزشی ۹ کلاسه زنده یاد شاهو کریمی

 

صبح امروز در مراسمی و با حضور مسئولین شهرستان سقز ساختمان آموزشی زنده یاد شاهو کریمی افتتاح شد.

ده نگی شار:

با حضور فرماندار ویژه شهرستان سقز و معاونین، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، رئیس شواری اسلامی شهر، اعضای شورای تامین ، خانواده مرحوم شاهو کریمی و تنی چند از روسای ادارات سطح شهر ، ساختمان آموزشی زنده یاد شاهو کریمی افتتاح شد.

www.dangishar.com

برومند رئیس اداره آموزش و پرورش در سخنانی ضمن خیر مقدم حاضرین ، آغاز سال تحصیلی جدیدرا به دانش آموزان تبریک و از خانواده بزرگوار مرحوم کریمی درخصوص اختصاص ۳ میلیارد ریال جهت ساخت پروژه های آموزشی و مدرسه سازی تقدیر و افزود:ساخت مدرسه ۲ کلاسه روستای کانی جشنی نیز به نام زنده یاد شاهو کریمی از بهار امسال آغاز و در حال اتمام است و مدرسه دیگری نیز از مدارس سطح شهر یا یکی از روستاهای سقز با نام این مرحوم نام گذاری خواهد شد.

www.dangishar.com

فرماندار ویژه سقز نیز در سخنانی آغاز سال تحصیلی را به دانش آموزان و خانواده ها و معلمین تبریک و از خانواده کریمی بابت بخشش قاتل فرزند خود و اختصاص کل مبلغ دیه به امر مدرسه سازی را عملی بزرگ و خداپسندانه عنوان و افزود این کار خیر نزد خداوند و مردم سقز هرگز فراموش نخواهد شد.

www.dangishar.com

پس از سخنان فرماندار زنگ مهر و زنگ انقلاب به مناسبت بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس نواخته شد.

www.dangishar.com

 

 

در این مراسم از آقای محمد رسول کریمی پدر مرحوم شاهو کریمی با اهدای لوح سپاس از جانب فرماندار و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سقز تقدیر به عمل آمد.

www.dangishar.com

مراسم با اجرای تواشیح و پذیرایی از حاضرین  پایان یافت

www.dangishar.com

شایان ذکر است دبیرستان ۹ کلاسه امام خمینی با اعتبار ۱۱ میلیارد ریالی از محل اعتبارات ملی و کمک ۳ میلیارد ریالی خیر مدرسه ساز سقری تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.

www.dangishar.com

www.dangishar.com

www.dangishar.com

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی