اعلام نظر یکی از اعضای شورای شهر سقز به انتخاب شهردار

اعلام نظر یکی از اعضای شورای شهر سقز به انتخاب شهردار

کژال شکوری عضو شورای شهر سقز که در رای گیری انتخاب شهردار سقز مخالف بود، با ارسال متنی به ده نگی شار دلایل مخالفت خود را با این انتخاب اینگونه عنوان کرد :

بسم تعالی

مردم فهیم و صبور سقز،سلامتان باد. آنچه در ذیل می آید شرحی کوتاه از رویه ی نامناسب انتخاب شهردار توسط همکاران شورا در جلسه ی مورخ دوم آذر ماه ۱۳۹۹ می باشد که بازخورد منفی این انتخاب در ۲ روز گذشته از سوی شهروندان پیغامی صریح و بی پرده از این انتخاب عجیب را به اعضای شورای دور پنجم داد.

برخود لازم دانستم در ابتدا درخصوص انتخاب گزینه پیشنهادی شورای شهر سقز که با رای آقایان عزیزی، کرمی، زارع زاده ، محمدی و اسعدی و ۲ رای مخالف اینجانب و خانم خانی بود توضیحاتی را ارائه دهم ،، اینجانب در اعتراض به اصل و نحوه انتخاب ، مطالبی را در صورتجلسه ی مذکور، مکتوب کرده ام که در این خصوص توضیحاتی را به حضورتان اعلام می دارم.

در ابتدا باید عنوان کرد طبق اعلام قبلی مقرر شد که طی فراخوانی رسمی ، داوطلبان تصدی پست شهردار سقز با حضور در شورا و ارائه رزومه در این انتخاب حضور داشته باشند اما نه تنها فراخوانی داده نشد بلکه تماسهای اعضا با اشخاص مدنظر خود و درخواست قبول پُست شهردار به آنان ، شائبه انگیز شد.

۱. در جریان انتخاب آقای میرحسامی به عنوان شهردار سقز که نشانه هایی از توافق برای انتخاب در خارج از صحن شورا متصور است نامبرده حتی یک بار هم برای ارائه ی توضیحات و رفع ابهامات در صحن شورا خوانده نشده اند که این خود میتواند شبهه برانگیز باشد و با اصول دموکراسی و شایسته سالاری تناقض دارد.

۲. شهرداری سقز در شرایط فوق بحرانی به سر میبرد و فقط چندماه به پایان دوره ی پنجم باقی مانده است، لذا ورود فردی ناشناس و غیر بومی که حتی یکبار وارد شهرداری سقز و صحن شورا نشده است و اینکه همچنین هیچ شناختی از نیروهای انسانی شهرداری و منابع آن ندارد میتواند مشکل ساز شود و امکان دارد ورود ایشان به این سازمان موجبات بدتر شدن اوضاع شود.

۳. تاکید بر انتخاب شهردار بومی، رویکرد و عقیده ی راسخ اینجانب است آن هم در شرایطی که شهر سقز جوانان کارامد، مدیران نخبه و پیشکسوتهای بسیار قوی دارد که باید از این پتانسیلها به بهترین نحو استفاده شود.

اینجانب متعهدم که همواره و همیشه در کنار شما در نهایت صداقت حرکت کنم. ادای احترام میکنم.. همواره نیازمند الطاف الهی و حمایت شما نجیب ترین خلق جهان هستم.

با احترام کژال شکوری

ده نگی شار(۹۹/۰۹/۰۴)

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی