اعلام آمادگی گروه‌های جهادی اداره تبلیغات اسلامی سقز برای کمک به سیل زدگان

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز از آمادگی گروه‌های جهادی مبشرین فرهنگی برای خدمت رسانی به سیل‌زدگان کشور خبر داد.
حجت‌الاسلام برومند رازیانی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ده نگی شار با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی آماده اعزام نیرو به مناطق سیل زده است، اظهار کرد: علاوه بر اعزام نیرو مشغول جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح شهرستان هستیم که به مناطق سیل‌زده ارسال کنیم .

وی با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم به همنوعان خود کمک کنیم، افزود: ارائه خدمات اجتماعی نظیر کمک به سیل زدگان یک وظیفه انسانی، دینی و اخلاقی است که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است .

وی خاطرنشان کرد: یاری رساندن به همنوعان و نیازمندان از دستورات مهم اسلام است که بایستی همه ما در حد توان به آسیب‌دیدگان سیل اخیر کمک کنیم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سقز یادآور شد: باتوجه به ابلاغ مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان به ادارات تابعه برای کمک به مناطق سیل‌زده، به تمامی کانون‌های فرهنگی تبلیغی و مبشرین فرهنگی شهرستان سقز اعلام شد و براین اساس در زمینه کمک‌رسانی و خدمات‌دهی ۴۰ کانون‌ فرنگی تبلیغی و ۳۰ نفر روحانی آماده کمک‌رسانی شدند و در صورت نیاز به مناطق سیل زده اعزام خواهند شد.

برومند با اشاره به اهدای یک روز حقوق کارکنان اداره تبلیغات اسلامی سقز اظهار کرد: به منظور ابراز همدردی و کمک به سیل‌زدگان کارکنان این اداره به اهدای حقوق یک‌روز خود اقدام کردند.

وی در پایان گفت: موسسات و خانه‌های قرآنی نیز آماده دریافت کمک‌های مردمی هستند تا با هماهنگی جمعیت هلال احمر به مناطق سیل‌زده ارسال شود

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

ورزشی

تبلیغ

اجتماعی

جهانی